Buty Spine Smart Classic NNN

315,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Buty do biegania na nartach techniką klasyczną dla osób poszukujących dobrze wykonanego obuwia, prostego w budowie, za to przystępnego cenowo. Buty współpracują z wiązaniami w systemie NNN.

Rozmiar buta EU
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

Spine Smart 357 to dobrze wykonane buty do poruszania się na nartach techniką klasyczną. Został stworzony z myślą o wszystkich, którzy narciarstwo biegowe traktują jako formę zimowej turystyki i rekreacji, w tym początkujących. 

Model jest ocieplony, wodoodporna tkanina stanowiąca poszycie zewnętrzne została wykonana z jednego kawałka materiału, który jest zszywany tylko w jednym miejscu. To zwiększa pewność, że w butach będzie sucho. Materiał, z którego wykonano język buta, jest także wodoodporny. W okolicach kostek stóp, gdzie spodziewamy się większej elastyczności, został wszyty miękki kołnierz. Dzięki dobrze zaprojektowanemu systemowi sznurowania przy użyciu tradycyjnych sznurówek, buty można dobrze dopasować do kształtu i szerokości stopy.

Buty współpracują z systemem wiązań kompatybilnym z NNN, w tym Rottefella NNN, Prolink i Turnamic.

Dobierz rozmiar

Jak znaleźć właściwy rozmiar? W 95% wypadków nasi Klienci, którzy dokonują przymiarek w naszym sklepie stacjonarnym, wybierają obuwie narciarskie większe przynajmniej o jeden rozmiar. Biegowe buty narciarskie są ocieplone, a także znacznie sztywniejsze, niż obuwie codzienne lub lekkie sportowe letnie. W butach do techniki klasycznej zalecany jest zapas długości od 0,5 do 1,0 cm (im większy rozmiar, tym więcej).

Najprawdopodobniej potrzebujesz butów większych o jeden rozmiar, niż codzienne obuwie. Aby się upewnić, zmierz swoją stopę i porównaj z publikowaną poniżej długością wkładek. Stopę w skarpetce biegowej ustaw prostopadle do ściany (drzwi, biurka) i zmierz odległość z dokładnością do 1 mm od ściany do końca najdłuższego palca. Dodaj do tego 0,5 cm jeśli nosisz rozmiar około 38 EU i nawet 1 cm jeśli nosisz rozmiar około 45 EU. Znajdź w kolumnie M poniżej długość wkładki o podobnej długości co zmierzona długość stopy powiększona o dodatkową przestrzeń potrzebną w bucie (od 0,5 do 1,0 cm).

 
rozmiar EU M S
36 23,4 8,0
37  24,0 8,2
38  24,5 8,4
39  25,5 8,4
40  26,0 8,5
41  26,5 8,7
42  27,2 9,0
43  28,0 9,0
44  28,5 9,0
45  29,2 9,2
46  29,7 9,3
47 30,2 9,5
48 30,6 9,5

Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w najszerszym miejscu) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

Opis poszczególnych długości

Litera Opis
CM rekomendowana przez producenta długość stopy w centymetrach, na którą powinien pasować but
M całkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
S szerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

Dane

Forma aktywności
turystyka
Do techniki
klasycznej
System wiązań
NNN
Ocieplone wnętrze
tak
Poszycie buta
nieprzemakalne

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty Spine Smart Classic NNN

Buty do biegania na nartach techniką klasyczną dla osób poszukujących dobrze wykonanego obuwia, prostego w budowie, za to przystępnego cenowo. Buty współpracują z wiązaniami w systemie NNN.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)