Okulary i gogle

Okulary i gogle

Mamy tu 9 produktów.

Pokazuję 1-9 z 9 produkt(ów)

Aktywne filtry

Wkładka korekcyjna do okularów R2

Cena 12,99 zł

Oprawka na soczewki korekcyjne, którą można włożyć do niektórych modeli okularów marki R2. Dzięki temu z okularów ochronnych i przeciwsłonecznych mogą korzystać także osoby z wadą wzroku.

Okulary KV+ Delta
  • Nowy

Okulary KV+ Delta

Cena 179,00 zł

Okulary sportowe szwajcarskiej marki KV+ wyposażone w polaryzacyjne i wentylowane szybki.

Gogle Relax Nordic Red na...
  • Wyprzedaż!
  • -70,00 zł
  • Nowy
-70,00 zł

Gogle Relax Nordic Red na biegówki

Cena detaliczna 229,00 zł Cena 159,00 zł

Praktyczne i uniwersalne gogle do narciarstwa biegowego w czerwonej kolorystyce, z wymiennymi, dużymi szybkami na wszystkie warunki pogodowe.

Gogle Relax Nordic Neon...
  • Wyprzedaż!
  • -50,00 zł
  • Nowy
-50,00 zł

Gogle Relax Nordic Neon Yellow na biegówki

Cena detaliczna 229,00 zł Cena 179,00 zł

Praktyczne i uniwersalne gogle do narciarstwa biegowego w modnej, żółtej kolorystyce, z wymiennymi, dużymi szybkami na wszystkie warunki pogodowe.

Okulary R2 Ultimate

Cena 199,00 zł

Okulary stworzone dla sportowców ceniących sobie dobry wygląd i styl. Dla osób, które poszukują wysokiej jakości okularów z dużą szybką, zapewniających komfort użytkowania przy zachowaniu przystępnej ceny.

Okulary R2 Evo + przezroczyste szybki

Cena 199,00 zł

Sportowe okulary do jazdy na nartorolkach zbudowane na bazie elastycznych, odpornych na działania mechaniczne oprawek wyposażone w dwa komplety wymiennych szybek - przyciemnianych i przezroczystych. W okularach można stosować wkładkę z soczewkami korecyjnymi.

Okulary R2 Proof Yellow/Black

Cena 229,00 zł

Okulary o aerodynamicznym kształcie dla sportowców pragnących uzyskiwać najlepsze wyniki sportowe. Regulowany nanośnik daje duże możliwości adaptacji do kształtu twarzy.

Okulary R2 Eagle Yellow/Matt

Cena 239,00 zł

Sportowe okulary, w których niczym orzeł dostrzeżesz niemal wszystko. W tym modelu wdrożono większość nowoczesnych technologii. Dzięki możliwości regulacji nanośnika i zauszników użytkownik zyskuje bardzo duże możliwości dostosowania okularów do kształtu twarzy i budowy głowy. Model umożliwia...