Lista produktów marki KV+

Szwajcarska firma specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy kijów do nartorolek i do narciarstwa biegowego. W jej asortymencie znajdują się też odzież i akcesoria.

Siedziba firmy KV+ znajduje się w Dongio w dolinie Blenio, w południowej Szwajcarii. KV+ została utworzona w 1998 roku. Od początku przyświeca jej założenie oferowania najlepszych produktów, tworzonych na podstawie dużego doświadczenia w branży sportowej. Firma koncentruje się na produkcji kijów do nartorolek i narciarstwa biegowego, a także odzieży i akcesoriów niezbędnych do uprawiania tego sportu. KV+ to marka doceniana zwłaszcza przez wyczynowych zawodników, którzy jeśli nie wiążą ich kontrakty zmuszające do korzystania ze sprzętu firm sponsorskich, często wybierają kije i odzież KV+. Pomarańczowy i zielony, charakterystyczne kolory najwyższego modelu kijów KV+ CH1 rzucają się łatwo w oczy, dlatego często dostrzegamy je podczas relacji filmowych i fotograficznych z zawodów najwyższej rangi, jak Puchar Świata, czy Igrzyska Olimpijskie.

Mamy tu 7 produktów.

Pokazuję 1-7 z 7 produkt(ów)

Aktywne filtry

Uchwyty KV+ Elite

Cena 68,90 zł

Para uchwytów do kijów z okładziną z korka syntetycznego szwajcarskiej marki KV+.

Uchwyty KV+ Race Clip

Cena 79,90 zł

Wysokiej jakości, wytrzymała para uchwytów do kijów narciarskich, wyposażone w zatrzaski umożliwiające szybkie wpięcie lub wypięcie paska. 

Uchwyty KV+ Elite Clip

Cena 89,90 zł

Para uchwytów do kijów KV+ z okładziną z korka syntetycznego i zatrzaskiem umożliwiającym szybkie wpięcie pasko-rękawiczki w systemie KV+ Clip.

Uchwyty KV+ Falcon Clip

Cena 108,90 zł

Para najwyższej jakości uchwytów KV+ Falcon do kijów biegowych umożliwiających wpięcie pasko-rękawiczek w systemie KV+ Clip. 

Paski KV+ Elite Clip czarne

Cena 114,00 zł
Rozmiar: S M/L XL

Para startowych pasko-rękawiczek w kolorze czarnym zapinanych na rzep wpinanych na zatrzask do uchwytów kijów KV+.