Lista produktów marki Salomon

Potentat w sprzedaży produktów do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. W ofercie Salomona znajdują się m.in. wyznaczające standardy buty i wiązania do narciarstwa biegowego, jak też narty, kije, odzież i akcesoria.
Marka Salomon powstała w 1947 roku we francuskich Alpach, sercu nowoczesnego alpinizmu. Twórcy firmy w swojej pracy od początku kierowali się pasją do narciarstwa i tworzenia nowoczesnych, innowacyjnych produktów. Francois Salomon wraz z synem zaprojektowali i udoskonalili wiele z pierwszych nowoczesnych wiązań narciarskich. Obecnie produkty firmy sprzedawane są w ponad 160 krajach świata, a marka stała się synonimem jakości i innowacyjności. W 2005 roku Salomon została przejęta prze jednego z głównych światowych graczy na rynku sprzętu sportowego - grupę AMER SPORTS.

Mamy tu 28 produktów.

Pokazuję 1-12 z 28 produkt(ów)

Aktywne filtry

Salomon Flexor Prolink Combi 100

Cena 24,40 zł

Para flexorów (gumek) o twardości 100 do wiązań Atomic i Salomon Prolink. Można używać do techniki klasycznej i łyżwowej.

Salomon Flexor Profil / Pilot

Cena 24,90 zł

Para flexorów (gumek) do wiązań Salomon SNS Profil do użytku z butami w systemie SNS Profil i SNS Pilot.

Płyty IFP Adaptor Plate
  • Nowy

Płyty IFP Adaptor Plate

Cena 28,90 zł

Płyty marki Salomon umożliwiające montaż wiązań przykręcanych wkrętami na nartach biegowych z płytami IFP.

Salomon Flexor Prolink...
  • Nowy

Salomon Flexor Prolink Skate 125 do 2018

Cena 29,90 zł

Para flexorów (gumek) o twardości 125 do wiązań Atomic i Salomon Prolink Skate. Pasują do wiązań produkowanych do sezonu zimowego 2018 roku.