Lista produktów marki AXON

Czeska marka specjalizująca się w sprzęcie sportowym i akcesoriach do aktywności na świeżym powietrzu, w tym narciarstwa biegowego. W ofercie firmy spotykamy m.in. odzież na narty biegowe, rękawiczki na narty biegowe, kije do nart biegowych i kijki do nartorolek. Dewizą firmy jest dostarczanie towarów z dobrym stosunkiem jakości do ceny. 

Mamy tu 6 produktów.

Pokazuję 1-6 z 6 produkt(ów)

Aktywne filtry

Paski Axon do kijów do nart...
  • Nowy

Paski Axon do kijów do nart biegowych

Cena 11,90 zł

Para prostych pasków, zwanych biathlonowymi lub pętelkami, do kijów do nart biegowych. Umożliwiają łatwe i szybkie zakładanie na dłonie.

Talerzyki Axon 75 mm klasa A-
  • Nowy

Talerzyki Axon 75 mm klasa A-

Cena 28,90 zł

Para zimowych talerzyków do kijów do nart biegowych i kijów do backcountry. Nadają się szczególnie do narciarstwa śladowego i przełajowego ze względu na szerokość plastikowego talerzyka. Zapobiegają zapadaniu się kijów nawet na miękkim śniegu.

Torebka biodrowa AXON Zero 6l
  • Nowy

Torebka biodrowa AXON Zero 6l

Cena 119,00 zł

Wygodna torebka na pasie, o pojemności 6 litrów. Przeznaczona do transportowania małego bagażu i napojów na nartach biegowych i nie tylko.

Torebka biodrowa Axon...
  • Nowy
  • Obecnie brak w magazynie

Torebka biodrowa Axon Shoulder 12l

Cena 169,00 zł

Duża torba biodrowa o pojemności 12 litrów do przenoszenia małego bagażu podczas uprawiania narciarstwa biegowego i przełajowego. Wyposażona w dopinane szelki do podtrzymywania cięższej zawartości torebki.

Kije Axon Martex Vario...
  • Nowy

Kije Axon Martex Vario regulowane 120-165 cm

Cena 219,00 zł

Kijki do nart biegowych Axon Martex Vario wykonane są z aluminium lotniczego 7075. Umożliwiają błyskawiczną regulację długości w zakresie 120 - 165 cm. Charakteryzują się dobrą sztywnością i bardzo wysoką wytrzymałością na działania mechaniczne typu uderzenia. Wersja wyposażona jest w uchwyty...

Kije Axon Martex Vario Ergo...
  • Nowy

Kije Axon Martex Vario Ergo regulowane 120-165 cm

Cena 269,00 zł

Kijki do nart biegowych Axon Martex Vario wykonane są z aluminium lotniczego 7075. Umożliwiają błyskawiczną regulację długości w zakresie 120 - 165 cm. Charakteryzują się dobrą sztywnością i bardzo wysoką wytrzymałością na działania mechaniczne typu uderzenia. Wersja Ergo wyposażona jest w...