Pasy biodrowe / termo bidony

Pasy biodrowe / termo bidony

Mamy tu 7 produktów.

Pokazuję 1-7 z 7 produkt(ów)

Aktywne filtry

Torebka biodrowa Rex na dwa bidony

Cena 84,90 zł

Torebka biodrowa fińskiej marki Rex, dzięki której oprócz portfela, smartfona i drobnych przedmiotów możesz zabrać na nartorolki nawet dwie butelki (bidony, termosy) z napojami.

Torebka biodrowa AXON Zero 6l

Cena 119,00 zł

Wygodna torebka na pasie, o pojemności 6 litrów. Przeznaczona do transportowania małego bagażu i napojów na nartach biegowych i nie tylko.

Pas z termobidonem SkiGo
  • Obecnie brak w magazynie

Pas z termobidonem SkiGo

Cena 99,00 zł

Termobidon na pasie utrzymujący temperaturę napojów, niezbędny podczas dłuższych aktywności na nartach biegowych.

Pas z termobidonem Rex Thermo
  • -30%
-30%

Pas z termobidonem Rex Thermo

Cena detaliczna 129,00 zł Cena 90,30 zł

Termobidon fińskiej marki Rex w formie torebki na pasie, utrzymujący temperaturę napojów, niezbędny podczas dłuższych aktywności, gdy potrzebne jest utrzymanie chłodu lub ciepła płynów, wyposażony w wierzchnią kieszonkę do przenoszenia małych przedmiotów.

Pas z termobidonem Skigo QC

Cena 135,00 zł

Termobidon szwedzkiej marki Skigo w formie torebki na pasie, utrzymujący temperaturę napojów, niezbędny podczas dłuższych aktywności, gdy potrzebne jest utrzymanie chłodu lub ciepła płynów, wyposażony w wierzchnią kieszonkę i ustnik ułatwiający picie.

Torebka biodrowa Axon Shoulder 12l

Cena 169,00 zł

Duża torba biodrowa o pojemności 12 litrów do przenoszenia małego bagażu podczas uprawiania narciarstwa biegowego i przełajowego. Wyposażona w dopinane szelki do podtrzymywania cięższej zawartości torebki.