Lista produktów marki IKA Ski Wax

Polski producent smarów narciarskich, skokowych na igielit, jak też stosowanych w żeglarstwie. Produkty firmy w testach dorównują smarą tzw. wiodących marek zachodnich, za to znacznie lepiej wypadają w stosunku jakość do ceny.

Firma IKA istnieje od 1994 roku. Założycielem i głównym twórcą smarów jest były zawodnik reprezentacji Polski. Wieloletnie doświadczenie w jeździe na nartach i serwisowanie sprzętu pozwoliło na opracowanie smarów dopasowanych zarówno do potrzeb amatorów jak i doświadczonych sportowców. Firma posiada tak wysoką specjalizację, że dostarcza produkty nie tylko do serwisu nart biegowych, zjazdowych i snowboardu, ale też do nart skokowych na igielit, a nawet wysokofluorowe smary do stosowania na poszyciach łodzi w żeglarstwie. 

Mamy tu 18 produktów.

Pokazuję 1-12 z 18 produkt(ów)

Aktywne filtry

Smar IKA ekspresowy w paście 60 ml

Cena 33,00 zł

Smar poślizgowy w formie pasty w tubce dla osób poszukujących smarów łatwych w stosowaniu i na zimno. Nadaje się też do konserwacji łuski w nartach do techniki klasycznej.

Smar do fok IKA Skin

Cena 39,00 zł

Smar do skinów w paście zapobiegający chłonięciu wody przez foki nart. Do stosowania na zimno.

Smar IKA ekspresowy w płynie Fast 100 ml

Cena 33,00 zł

Smar poślizgowy w płynie dla osób poszukujących smarów łatwych w stosowaniu i na zimno. Dobrze nadaje się też jako smar do nart biegowych z łuską.

Parafina IKA Hydrocarbon -20/-10 330g
  • Obecnie brak w magazynie

Parafina IKA Hydrocarbon -20/-10 niebieski 330g

Cena 49,00 zł

Wysokiej jakości smar poślizgowy przeznaczony na śniegi suche, starte i zmrożone. Dla osób poszukujacych miękkiej parafiny do konserwacji i bieżącego serwisowania nart.

Parafina IKA Hydrocarbon -10/0 czerwony 330g

Cena 49,00 zł

Wysokiej jakości smar poślizgowy przeznaczony na śniegi średnio mokrych i suche. Dla osób poszukujacych miękkiej parafiny do konserwacji i bieżącego serwisowania nart.

Parafina IKA Hydrcarbon -7/+7 330g
  • Obecnie brak w magazynie

Parafina IKA Hydrocarbon -7/+7 żółty 330g

Cena 49,00 zł

Wysokiej jakości smar przeznaczony na śniegi mokre w warunkach wysokiej wilgotności. Dla osób poszukujacych miękkiej parafiny do konserwacji i bieżącego serwisowania nart.

Parafina IKA Fluorocarbon...
  • Nowy

Parafina IKA Fluorocarbon MIX -10/-5 150 g

Cena 109,00 zł

Zawodniczy smar poślizgowy na treningi i zawody, poprawiający poślizg narty na śniegach suchych, starych, sztucznych w warunkach małej wilgotności.

Parafina IKA Fluorocarbon...
  • Nowy
  • Obecnie brak w magazynie

Parafina IKA Fluorocarbon MIX -7/+7 150 g

Cena 109,00 zł

Zawodniczy smar poślizgowy na treningi i zawody, poprawiający poślizg narty na śniegach mokrych, starych, sztucznych w warunkach wysokiej wilgotności.

Parafina IKA molibden -10/-5 150g

Cena 125,00 zł

Smar poślizgowy z dodatkiem molibdenu do stosowania na sztucznych lub brudnych mokrych śniegach jako  podkład lub główny smar jezdny.

Parafina IKA molibden -5/0 150g
  • Obecnie brak w magazynie

Parafina IKA molibden -5/0 150g

Cena 125,00 zł

Smar poślizgowy z dodatkiem molibdenu do stosowania na sztucznych lub brudnych mokrych śniegach jako podkład lub główny smar jezdny.