Serwis nart biegowych Wrocław

Filtruj wg

Marka

Marka

Forma aktywności

Forma aktywności

W strefie odbiciowej

W strefie odbiciowej

Zainstalowana płyta

Zainstalowana płyta

Cena

Cena

  • 153,00 zł - 1 626,00 zł

Narty biegowe

Narty biegowe sprawdzonych marek. W naszej ofercie znajdziesz narty biegowe do techniki klasycznej, narty biegowe do techniki łyżwowej, narty biegowe dla początkujących, jak też narty biegowe dla średnio i wysoko zaawansowanych narciarzy biegowych.

W wypadku biegówek do klasyka oferujemy narty biegowe z foką, narty biegowe z łuską, jak też narty gładkie. Na naszych półkach można znaleźć narty biegowe wymagające smarowania, jak też biegówki, których nie trzeba smarować ani na poślizg, ani na trzymanie.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem nart biegowych, nart śladowych, jak też lekkich nart backcountry.

Narty biegowe

Mamy tu 20 produktów.

Pokazuję 1-12 z 20 produkt(ów)

Aktywne filtry

Narty biegowe STC Kid Panda

Cena 189,00 zł
Długość: 120cm 130cm 140cm

Narty biegowe do techniki klasycznej w sportowym stylu stworzone z myślą o młodych adeptach narciarstwa biegowego.

Narty biegowe Brados LS Sport Jr Step

Cena 199,00 zł
Długość: 150cm 160cm 170cm

Narty biegowe do techniki klasycznej w sportowym stylu stworzone z myślą o młodych adeptach narciarstwa biegowego, którzy poruszają się na nartach w celach rekreacji.

Zestaw nart biegowych dla...
  • Obecnie brak w magazynie

Zestaw nart biegowych dla małych dzieci - STC...

Cena 229,00 zł

Kompletny zestaw nart biegowych dla małych entuzjastów biegówek. Doskonałe dla najmłodszych, którzy chcą mieć prawdziwe biegówki, tak jak ich rodzice, czy idole.

Narty biegowe Brados XT Tour Step Classic

Cena 399,00 zł
Długość: 185cm 195cm 205cm

Łatwe w użytkowaniu narty biegowo-śladowe do techniki klasycznej dla osób okazjonalnie biegających na nartach w celach rekreacji i utrzymania dobrej formy. Model polecany także dla początkujących.

Narty biegowe Rossignol XT Venture Waxless IFP

Cena 599,00 zł
Długość: 191cm 176cm 186cm 196cm 201cm...

Typowe biegówki do techniki klasycznej do poruszania się po przygotowanych trasach w celach turystyki i rekreacji. Dobry wybór dla osób szukających stabilnych i markowych nart w przystępnej cenie.

Narty biegowe Rossignol X-Tour Escape R-Skin

Cena 699,00 zł
Długość: 191cm 176cm 186cm 196cm 201cm...

Narty biegowe do techniki klasycznej o nieco większej szerokości niż typowe biegówki dla lepszej stabilności, wyposażone w fokę w strefie odbiciowej. Doskonałe do turystyki i rekreacji na przygotowanych trasach narciarskich, jak też incydentalnie poza nimi.

Narty biegowe Rossignol Evo OT 60 Positrack

Cena 899,00 zł
Długość: 165cm 175cm 185cm

Szersze narty biegowe, nazywane też śladówkami, doskonałe dla osób, które chciałyby przemieszczać się na nartach techniką klasyczną na nieprzygotowanych maszynowo trasach, w tym po lasach, łąkach, wałach, ale chciałyby się też zmieścić w torach (rynnach) na ubitych trasach. 

Narty biegowe Peltonen...
  • Nowy

Narty biegowe Peltonen G-Grip Facile

Cena 939,00 zł
Długość: 185cm

Narty biegowe do techniki klasycznej ze ślizgami w technologi Nanogrip. Model jako jeden z niewielu na rynku nie wymaga smarowania ani na poślizg, ani na odbicie. Polecane wszystkim, którzy marzą o bezobsługowych nartach, które wybaczają błędy w technice biegu.

Narty biegowe Peltonen Acadia Skating

Cena 969,00 zł
Długość: 174cm 181cm 193cm 188cm

Sportowe narty biegowe, najlżejsze na rynku w tej klasie, do biegu narciarskiego techniką łyżwową. Znakomite dla osób poszukujących sprzętu treningowo-startowego na poziomie uczestnika Biegu Piastów i innych biegów z ligi Worldloppet.

Narty biegowe Rossignol Delta Sport Skating IFP

Cena 999,00 zł
Długość: 173cm 180cm 186cm 192cm 163cm

Narty biegowe do techniki łyżwowej o sportowym charakterze, przeznaczone dla osób, dla których biegi narciarskie są formą rekreacji sportowej, alternatywnego treningu w innych dyscyplinach, jak też środkiem do zdrowia, kondycji, siły i utrzymania dobrej sylwetki.

Narty biegowe Peltonen SkinTrack Classic NIS

Cena 999,00 zł
Długość: 174cm 181cm 188cm 195cm 202cm...

Wysokiej jakości narty do techniki klasycznej przeznaczone dla osób biegających w celach rekreacji sportowej oraz utrzymania dobrej formy i sylwetki, które chcą cieszyć się przyjemnością biegania na nartach bez konieczności smarowania ich na odbicie.

Narty biegowe Rossignol...
  • Wyprzedaż!
  • -50%
  • Nowy
-50%

Narty biegowe Rossignol X-IUM Classic WCS C2 IFP

Cena detaliczna 1 999,00 zł Cena 999,50 zł
Długość: 203cm

Zawodnicze narty biegowe zaprojektowane do startów techniką klasyczną w zawodach najwyższej rangi, w tym w Pucharze Świata FIS. Wyposażone w uniwersalne ślizgi C2 na większość spotykanych w zimie warunków atmosferycznych i śniegowych.

Narty biegowe, które znajdziesz w naszym sklepie, to produkty markowe. Biegówki dzielą się przede wszystkim na narty biegowe do techniki klasycznej i narty biegowe do techniki łyżwowej.

Jeżeli zastanawiasz się jak dobrać narty biegowe, zdecyduj w pierwszej kolejności, jakim stylem zamierzasz poruszać się na wybranych biegówkach. Osobom początkującym polecamy przede wszystkim narty biegowe do stylu klasycznego. Technika klasyczna jest bliższa naturalnemu poruszaniu się człowieka, nie wymaga też tyle siły i energii co technika łyżwowa.

Drugie ważne pytanie przy dylemacie jak dobrać narty biegowe, dotyczy miejsc, w których zamierzasz korzystać ze swoich nart biegowych. Czy trasy będą przygotowane maszynowo, a może będą to dzikie tereny, gdzie ratrak, czy skuter śnieżny nigdy nie zagląda. W opisie produktów na naszych stronach znajdziesz informacje o przeznaczeniu nart. Sprawdź, czy są to:

  • narty biegowe - raczej na trasy ubite maszynowo
  • narty śladowe - szersze narty, z których równie dobrze skorzystasz w zorganizowanych ośrodkach narciarskich, jak też na śniegu w parkach, lasach (raczej na nizinach), wałach, łąkach itp.
  • narty backcountry - narty do poruszania się po bezludziach i niższych górach, często w kopnym śniegu, gdzie warunki bywają trudniejsze.

W naszym sklepie znajdziesz narty biegowe dla początkujących, jak też narty biegowe dla zaawansowanych typu sportowego i wyczynowego. Osobom o mniejszym doświadczeniu polecamy wybrać narty szersze i krótsze. Przy modelach biegówek przeznaczonych do turystyki i rekreacji priorytetem jest łatwość korzystania ze sprzętu i możliwość podchodzenia na nartach pod górę. Nawet przy niedostatkach umiejętności technicznych, czy siły. Należy jednak pamiętać, że tego typu narty biegowe nigdy nie będą szybkie. 

Narty biegowe do stylu klasycznego przy odbiciu (przeniesieniu ciężaru ciała w całości na nartę) powinny zatrzymać się i pozwolić na wykonanie odbicia - przejścia do przodu. To zadanie realizowane jest przy pomocy różnych rozwiązań technicznych stosowanych w nartach. 

łuska - wycięta lub wprasowana struktura w ślizgu narty biegowej przypominająca rybią łuskę, zaletą tego rozwiązania jest trwałość mechaniczna, do wad należą: duże spowalnianie ślizgu, nieprzyjemny odgłos wydawany podczas jazdy, problemy z funkcjonowaniem na mocno ubitych i zlodowaciałych śniegach;

foka - zwana też skinem, czy moherem - to