Lista produktów marki Rottefella

Norweski producent biegowych wiązań narciarskich wykorzystywanych przez większość gwiazd narciarstwa biegowego.
Rottefella to fabryka o długiej historii, produkująca wiązania. Produkty tej marki, bardzo popularne w Skandynawii, mają ogromne uznanie u zawodników startujących w Pucharze Świata. To te wiązania mają także największe wzięcie w dziedzinie Telemarku. Od 80 lat Rottefella odkrywa nowe i ciągle udoskonala obecne trendy w narciarstwie biegowym. Wiązania tej norweskiej firmy znane są także pod symbolem NNN - skrótu od New Nordic Norm - standardu wiązań wprowadzonego przez firmę w 1985 roku. Momentem przełomowym w historii firmy, a także w ogólnym podejściu do produkcji i montażu wiązań było wprowadzenie przez Rottefellę płyt NIS - fabrycznie montowanych na nartach uchwytów do montażu wiązań bez wiercenia otworów w nartach.

Mamy tu 19 produktów.

Pokazuję 1-12 z 19 produkt(ów)

Aktywne filtry

Płytki Rottefella Mounting...
  • Nowy

Płytki Rottefella Mounting Plate Move

Cena 59,90 zł

Płytki umożliwiające montaż wiązań Rottefella do płyt NIS, także pracujących w systemie Move, na nartach z otworami w rozstawie wiązań Salomona.

Rottefella Xcelerator Flexor Classic

Cena 64,70 zł
Twardość: hard - twarde medium - średnie

Para gumek do wiązań Rottefella dla modeli Performance, Xcelerator 1.0, 2.0 w wesji do techniki klasycznej.

Wiązania Rottefella Basic

Cena 169,00 zł

Automatyczne wiązania narciarskie w systemie NNN przeznaczone do turystycznego i rekreacyjnego biegu na nartach techniką klasyczną. Do montażu na nartach przy użyciu śrub.

Wiązania Rottefella Touring Auto NIS

Cena 169,00 zł

Automatyczne wiązania narciarskie w systemie NNN przeznaczone do turystycznego i rekreacyjnego biegu na nartach techniką klasyczną. Do montażu na płytach NIS.

Wiązania Rottefella Basic NIS
  • Nowy

Wiązania Rottefella Basic NIS

Cena 159,00 zł

Ekonomiczne wiązania do nart biegowych w systemie NNN o automatycznym działaniu. Przeznaczone do turystycznego i rekreacyjnego biegu na nartach techniką klasyczną. Do montażu na płytach NIS.

Wiązania Rottefella Performance Classic NIS

Cena 239,00 zł

Wysokiej jakości wiązania narciarskie firmy Rottefella w systemie NNN przeznaczone do sportowego i rekreacyjnego biegu na nartach techniką klasyczną. Do montażu na płytach NIS.