Buty Spine Smart Junior NNN

295,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Buty do biegania na nartach techniką klasyczną dla osób poszukujących dobrze wykonanego obuwia, prostego w budowie, za to przystępnego cenowo. Rozmiary od 29 EU do 35 EU. Buty współpracują z wiązaniami w systemie NNN.

Rozmiar buta EU
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

Spine Smart 357 to dobrze wykonane buty do poruszania się na nartach techniką klasyczną. Został stworzony z myślą o wszystkich, którzy narciarstwo biegowe traktują jako formę zimowej turystyki i rekreacji, w tym początkujących. Model Junior przeznaczony jest dla osób o małym rozmiarze stopy, w tym dzieci i młodzieży.

Model jest ocieplony, wodoodporna tkanina stanowiąca poszycie zewnętrzne została wykonana z jednego kawałka materiału, który jest zszywany tylko w jednym miejscu. To zwiększa pewność, że w butach będzie sucho. Materiał, z którego wykonano język buta, jest także wodoodporny. W okolicach kostek stóp, gdzie spodziewamy się większej elastyczności, został wszyty miękki kołnierz. Dzięki dobrze zaprojektowanemu systemowi sznurowania przy użyciu tradycyjnych sznurówek, buty można dobrze dopasować do kształtu i szerokości stopy.

Buty współpracują z systemem wiązań kompatybilnym z NNN, w tym Rottefella NNN, Prolink i Turnamic.

Cena za jedną parę butów.

Dobierz rozmiar

Jak znaleźć właściwy rozmiar? W 95% wypadków nasi Klienci, którzy dokonują przymiarek w naszym sklepie stacjonarnym, wybierają obuwie narciarskie większe przynajmniej o jeden rozmiar. Biegowe buty narciarskie są ocieplone, a także znacznie sztywniejsze, niż obuwie codzienne lub lekkie sportowe letnie. W butach do techniki klasycznej u dziec zalecany jest zapas około 0,5 cm. Dobrym pomysłem jest kupno większego rozmiaru i wypełnianie go większą skarpetką, by buty mogły służyć także, gdy stopa urośnie.

Aby się upewnić co do rozmiaru, zmierz stopę i porównaj z publikowaną poniżej długością wkładek. Stopę w skarpetce biegowej ustaw prostopadle do ściany (drzwi, biurka) i zmierz odległość z dokładnością do 1 mm od ściany do końca najdłuższego palca. Dodaj do tego 0,5 cm. Znajdź w kolumnie M poniżej długość wkładki o podobnej długości co zmierzona długość stopy powiększona o dodatkową przestrzeń potrzebną w bucie (ok. 0,5 cm lub więcej).

 
rozmiar EU M S
29 19,0 6,9
30  19,4 7,2
31  20,0 7,4
32 20,6 7,5
33 21,2 7,7
34 22,0 7,9
35 22,6 8,0

Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w najszerszym miejscu) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

Opis poszczególnych długości

Litera Opis
M całkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
S szerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

Dane

Forma aktywności
turystyka
Do techniki
klasycznej
System wiązań
NNN
Poszycie buta
nieprzemakalne

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty Spine Smart Junior NNN

Buty do biegania na nartach techniką klasyczną dla osób poszukujących dobrze wykonanego obuwia, prostego w budowie, za to przystępnego cenowo. Rozmiary od 29 EU do 35 EU. Buty współpracują z wiązaniami w systemie NNN.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (1)