Serwis nart biegowych Wrocław

Filtruj wg

Marka

Marka

Do techniki

Do techniki

System wiązań

System wiązań

Sposób montażu

Sposób montażu

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 559,00 zł

do techniki klasycznej

do techniki klasycznej

Mamy tu 23 produktów.

Pokazuję 1-12 z 23 produkt(ów)

Aktywne filtry

Płytki Rottefella Mounting...
  • Nowy

Płytki Rottefella Mounting Plate Move

Cena 59,90 zł

Płytki umożliwiające montaż wiązań Rottefella do płyt NIS, także pracujących w systemie Move, na nartach z otworami w rozstawie wiązań Salomona.

Wiązania Rottefella Basic

Cena 169,00 zł

Automatyczne wiązania narciarskie w systemie NNN przeznaczone do turystycznego i rekreacyjnego biegu na nartach techniką klasyczną. Do montażu na nartach przy użyciu śrub.

Wiązania Rottefella Touring Auto NIS

Cena 169,00 zł

Automatyczne wiązania narciarskie w systemie NNN przeznaczone do turystycznego i rekreacyjnego biegu na nartach techniką klasyczną. Do montażu na płytach NIS.

Wiązania Atomic Prolink Access Classic

Cena 189,00 zł

Ekonimiczne, lecz solidne wiązania marki Atomi do techniki klasycznej współpracujące z podeszwami butów Prolink Salomona, NNN Rottefelli i Turnamic Rossignola oraz Fischera.

Wiązania Salomon SNS Profil Access

Cena 189,00 zł

Wiązania marki Salomon do techniki klasycznej dla butów w systemie SNS Pilot i SNS Profil. Idealne dla osób, które poszukują wiązań w korzystnej cenie z ręcznym zamykaniem i otwieraniem, jak w modelach wyczynowych.

Wiązania Salomon Prolink Access Classic

Cena 189,00 zł

Wiązania Salomona do techniki klasycznej współpracujące z podeszwami butów Prolink Salomona i NNN Rottefelli, NNN Rottefelli i Turnamic Rossignola oraz Fischera.

Wiązania Rottefella Basic NIS
  • Nowy

Wiązania Rottefella Basic NIS

Cena 159,00 zł

Ekonomiczne wiązania do nart biegowych w systemie NNN o automatycznym działaniu. Przeznaczone do turystycznego i rekreacyjnego biegu na nartach techniką klasyczną. Do montażu na płytach NIS.