Lista produktów marki LillSport

LillSport to szwedzka marka - jedna z popularniejszych na świecie wśród producentów rękawiczek do biegów narciarskich. Światowa elita biegaczy używa produktów LillSport od 1984 roku. Obecnie w rękawiczkach LillSport biega dziesięć reprezentacj narodowych z różnych krajów.

Firma specjalizuje się w produkcji rękawiczek i całą swoją uwagę skupia na dopracowaniu tej wąskiej linii produktów. Rękawiczki LillSport słyną z komfortu, jak też bardzo dużej wytrzymałości. Firma produkuje rękawiczki we własnej fabryce w Europie.

Mamy tu 5 produktów.

Pokazuję 1-5 z 5 produkt(ów)

Aktywne filtry

Rękawiczki LillSport Castor...
  • Wyprzedaż!
  • -50,00 zł
-50,00 zł

Rękawiczki LillSport Castor Mitt

Cena detaliczna 179,00 zł Cena 129,00 zł
Rozmiar: XL

Wysokiej jakości ciepłe rękawiczki do biegów narciarskich legendarnego producenta dla osób uprawiających narciarstwo w celach turystyki i rekreacji sportowej. Dla jeszcze większego odczucia ciepła można założyć je na inne rękawiczki.

Rękawiczki LillSport Castor...
  • -25%
-25%

Rękawiczki LillSport Castor Thermo

Cena detaliczna 189,00 zł Cena 141,75 zł
Rozmiar: 3XS 2XS XS S M L XL

Wysokiej jakości ciepłe rękawiczki do biegów narciarskich legendarnego producenta dla osób uprawiających narciarstwo w celach turystyki i rekreacji sportowej.

Rękawiczki LillSport Legend...
  • -25%
-25%

Rękawiczki LillSport Legend Thermo Slim Royal Blue

Cena detaliczna 259,00 zł Cena 194,25 zł
Rozmiar: S

Najwyższej jakości ocieplane rękawiczki szwedzkiego producenta przeznaczone do treningów i startów w biegach narciarskich podczas niskich temperatur. Model Slim zaprojektowano dla osób o smukłych dłoniach.

Rękawiczki LillSport Legend...
  • -25%
-25%

Rękawiczki LillSport Legend Thermo

Cena detaliczna 259,00 zł Cena 194,25 zł
Rozmiar: 2XS S M XL

Najwyższej jakości ocieplone rękawiczki przeznaczone do treningów i startów w biegach narciarskich podczas niskich temperatur. Doskonały wybór dla wszystkich poszukujących rękawiczek najwyższej klasy do intensywnego biegania lub nartorolkowych wycieczek w chłodniejszych warunkach zimowych.

Rękawiczki LillSport Legend

Cena 229,00 zł
Rozmiar: S M L XL

Wysokiej jakości rękawiczki przeznaczone do treningów i startów w biegach narciarskich. Doskonały wybór dla wszystkich poszukujących rękawiczek najwyższej klasy do intensywnego biegania lub do narciarskich wycieczek w ciepłych warunkach zimowych.