- -20%


Aby uzyskać bezpłatną wysyłkę, zrób jeszcze zakupy za 500,00 zł .
Buty do biegania techniką klasyczną. Dobry wybór dla osób poszukujących obuwia łączącego cechy sprzętu do rekreacji, jak też wysiłku o charakterze sportowym. Buty kompatybilne są z systemem wiązań: NNN, Prolink i Turnamic.
Spine Comfort Classic to całoroczne buty do biegania techniką klasyczną, z których można korzystać na nartorolkach, jak też na nartach biegowych. Należą do segmentu "Active" tego producenta, co oznacza, że zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które aktywność sportową traktują jako formę rekreacji, jak też drogę do uzyskania dobrej formy, sylwetki i tężyzny fizycznej.
Spine Comfort sznurowane są w tradycyjny sposób za pomocą sznurówek przechodzących przez gęstą sieć elastycznych przelotek, co umożliwia dobre dopasowanie obuwia do kształtu stopy. Sznurówki osłania dodatkowo materiałowy "ekran" zapinany na zamek błyskawiczny. Wkładka jest wyprofilowana zgodnie z anatomicznym kształtem stopy.
Buty współpracują z wiązaniami narciarskimi w systemach: NNN, Prolink, Turnamic i Snowmatic.
Cena za jedną parę butów.
rozmiar EU | M | S |
35 | 22,5 | 7,8 |
36 | 23,0 | 8,0 |
37 | 23,9 | 8,3 |
38 | 24,0 | 8,4 |
39 | 25,2 | 8,5 |
40 | 25,8 | 8,7 |
41 | 26,2 | 9,0 |
42 | 27,3 | 9,0 |
43 | 27,9 | 9,2 |
44 | 28,6 | 9,4 |
45 | 29,2 | 9,4 |
46 | 30,0 | 9,5 |
47 | 30,5 | 9,5 |
Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w najszerszym miejscu) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.
Litera | Opis |
M | całkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm] |
S | szerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm] |
Wiązania Salomona do techniki klasycznej współpracujące z podeszwami butów Prolink Salomona i NNN Rottefelli, NNN Rottefelli i Turnamic Rossignola oraz Fischera.
Kije do biegów narciarskich na bazie kompozytowych trzonków o zawartości 35% włókien węglowych. Wyposażone w wygodne uchwyty i pasko-rękawiczki zapinane na rzepy. Idealne dla osób oczekujących od kijów pewnej sztywności przy zachowaniu względnej odporności na działania mechaniczne.
Firmowy pokrowiec fińskiej marki Peltonen doskonały, by przechowywać i transportować jedną lub dwie pary nart biegowych.
Kije do biegów narciarskich na bazie kompozytowych trzonków o zawartości 35% włókien węglowych. Wyposażone w wygodne uchwyty i paski biathlonowe. Idealne dla osób oczekujących od kijów pewnej sztywności przy zachowaniu względnej odporności na działania mechaniczne.
Kije do narciarstwa biegowego na bazie aluminiowych trzonków charakteryzujące się podwyższoną odpornością na działania mechaniczne, polecane szczególnie osobom rozpoczynającym naukę jazdy, jak też wszystkich poszukujących dopracowanych kijów z mocnych materiałów w ekonomicznej cenie....
Narty biegowe do techniki klasycznej w sportowym stylu stworzone z myślą o młodych adeptach narciarstwa biegowego, którzy poruszają się na nartach w celach rekreacji.
Para plastikowych spinaczy fińskiej produkcji do spinania nart biegowych i kijów w jeden pakiet ułatwiający transport.
Wysokiej jakości wiązania narciarskie firmy Rottefella w systemie NNN przeznaczone do sportowego i rekreacyjnego biegu na nartach techniką klasyczną. Do montażu na płytach NIS.