Pas biodrowy SkiGo z bidonem 750 ml

Indeks: 68847

99,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Pas biodrowy szwedzkiej firmy SkiGo z dużą kieszenią na różne przedmioty i bidonem o pojemności 750 ml.

Liczba
do 24 h

Pas biodrowy SkiGo z bidonem 750 ml Pas biodrowy SkiGo z bidonem 750 ml

Pas Skigo został zaprojektowany do przenoszenia na biodrach bidonu z napojem oraz drobnych przedmiotów w zapinanej na suwak kieszeni. Bidon umieszczony jest w specjalnej, wszytej kątowo przegródce. Pomaga to w wyciągnięciu butelki zza siebie, nawet w trakcie jazdy, bez konieczności obracania, czy zdejmowania pasa. Spód przegródki został uszyty z mocnej siatki, która zapobiega zbieraniu się płynu w wypadku, gdyby wypływał z butelki. Specjalna gumowa pętla pomaga w utrzymaniu bidonu na miejscu i zapobiega jego wysunięciu przy podskokach, czy skłonach. Bidon o pojemności 750 ml jest dołączony w zestawie. Wyposażony został w klapkę zapobiegającą brudzeniu się ustnika. Osłonę tę można łatwo zdemontować i używać bidonu bez niej.

Kieszeń zapinana na suwak (długość zamka to 18 cm) pozwala schować duży smartfon, dokumenty, klucze i drobne przedmioty. W kieszeni znajdują się wygrodzone siateczką dwie przegródki, które pomagają w utrzymaniu porządku wewnątrz.

Od strony przylegającej do pleców znajdujemy miękką, przewiewną siateczkę mającą zdolności do oddciągania potu. Całość opinana jest na ciele przy pomocy syntetycznego paska zapinanego od przodu mocną klamrą. System regulacji długości paska pozwala na dokładne dopasowanie do obwodu pasa użytkownika.

Pas biodrowy, zwany też nerkowym lub "nerką" to najlepsze rozwiązanie do transportowania drobnych przedmiotów i napojów podczas biegu na nartach. W przeciwieństwie do plecaków, dzięki umiejscowieniu w okolicach środka ciężkości ciała, nie powoduje zachwiań równowagi.

68847

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pas biodrowy SkiGo z bidonem 750 ml

Pas biodrowy szwedzkiej firmy SkiGo z dużą kieszenią na różne przedmioty i bidonem o pojemności 750 ml.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)