Torebka biodrowa Rex na dwa bidony

84,90 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Torebka biodrowa fińskiej marki Rex, dzięki której oprócz portfela, smartfona i drobnych przedmiotów możesz zabrać na nartorolki nawet dwie butelki (bidony, termosy) z napojami.

Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

Torebka biodrowa Rex na dwa bidony Torebka biodrowa Rex na dwa bidony

Dzięki torebce Rex możesz zabrać na narty aż dwie butelki z płynami. Samodzielnie zdecydujesz, czy mają to być Twoje ulubione bidony, butelki, termosy, czy termokubki, które zachowają temperaturę płynów w zimne dni.

Torebka została wyposażona w dwie duże kieszenie do przenoszenia butelek. Zmieszczą się tam owalne pojemniki na płyny o objętości nawet do 1 litra każdy. Na zdjęciu prezentujemy torebkę mieszczącą dwie butelki o pojemności 0,7 litra. Gumowe opaski znajdujące się u wyjścia każdej z kieszeni na płyny, można zacisnąć i tym samym ustabilizować bidon oraz zabezpieczyć go przed wypadnięciem.

W centralnym miejscu na plecach znajdujemy pojemną "torebkę", w której z powodzeniem zmieścimy portfel, smartfon, klucze i inne przedmioty, które chcemy mieć przy sobie podczas aktywności. W zapinanej na suwak większej komorze centralnej torebki są dwie przegródki, które pozwalają uporządkować przedmioty. Całość uzupełnia mniejsza kieszeń na wierzchu, także zapinana na suwak. Orientacyjne wymiary środkowej torebki to około 18 x 15 x 8 cm.

Objętość paska można regulować, by dopasować do obwodu pasa. Maksymalna długość zapiętego paska to około 140 cm. Całość została tak zaprojektowana, by możliwie małą powierzchnią stykała się z ciałem i zapewniała możliwie dobrą wentylację. Odblaskowe elementy naszyte na kieszeniach mieszczących bidony zwiększają widoczność użytkownika w światłach reflektorów pojazdów, w tym samochodów i rowerów. 

Torebka sprawdza się podczas różnych aktywności fizycznych, w tym na nartach, nartorolkach, czy rolkach, także podczas marszów nordic walking, wędrówek górskich.

Eksperci od biegowej techniki narciarskiej zalecają przenoszenie płynów i przedmiotów w torebkach biodrowych, gdyż w przeciwieństwie do plecaków, nie zmieniają one położenia środka ciężkości ciała. Kolejną zaletą jest nieskrępowana praca rąk i kijów, nie mówiąc o suchych plecach.

Podana cena jest za jedną torebkę.

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Torebka biodrowa Rex na dwa bidony

Torebka biodrowa fińskiej marki Rex, dzięki której oprócz portfela, smartfona i drobnych przedmiotów możesz zabrać na nartorolki nawet dwie butelki (bidony, termosy) z napojami.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (6)