- -30%


Aby uzyskać bezpłatną wysyłkę, zrób jeszcze zakupy za 500,00 zł .
Indeks: HTG34T
Praktyczne i uniwersalne gogle do narciarstwa biegowego, z wymiennymi szybkami na wszystkie warunki pogodowe.
Gogle Relax Cross to jeden z tych produktów, bez których trudno się obejść podczas aktywności na nartach biegowych. W komplecie z goglami zostały załączone dwie szybki:
Gogle zostały wyposażone w szeroką, miękką opaskę, której obwód można swobodnie regulować. Niezwykle ważną cechą jest możliwość podnoszenia szybki, co pozwala na całkowite lub częściowe odkrycie oczu bez zdejmowania okularów. W takiej pozycji można gogle traktować jako osłonę oczu przed zacinającym śniegiem i jednocześnie patrzeć bez użycia szkieł.
Szybki zostały pozbawione oprawek w dolnej części. Dzięki temu pozostaje swobodna przestrzeń między twarzą, a szkłami. To umożliwia dobrą wentylację i sprawia, że gogle można nazwać “nieparującymi”. O ile w czasie bardzo intensywnego wysiłku potrafią lekko zaparować, to w porównaniu ze standardowymi okularami lub goglami do narciarstwa zjazdowego, zjawisko to jest bardzo ograniczone i para szybko znika.
Dwuwarstwowa gąbka zintegrowana z oprawką pozwala komfortowo oprzeć gogle na czole. Stanowi ona też warstwę wchłaniającą pot.
Całość jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, wszystkie elementy są precyzyjnie spasowane. W komplecie oprócz dwóch szybek dostarczany jest woreczek, które mieści gogle i wymienne szkła chroniąc je przed zarysowaniami w transporcie.
Wymiana szybek jest łatwa, schemat pokazujące sposób wyjęcia i ponownego założenia szybek w oprawce pokazaliśmy na załączonych zdjęciach.
Przeczytaj test gogli na biegówki Relax Nordic w portalu nabiegowkach.pl.
Kije na biegówki z trzonkami w 100% z włókien szklanych dla osób poszukujących klasycznych kijów w przystępnej cenie.
Najwyższej jakości ocieplone rękawiczki przeznaczone do treningów i startów w biegach narciarskich podczas niskich temperatur. Doskonały wybór dla wszystkich poszukujących rękawiczek najwyższej klasy do intensywnego biegania lub nartorolkowych wycieczek w chłodniejszych warunkach zimowych.
Praktyczne i uniwersalne gogle do narciarstwa biegowego, z wymiennymi szybkami na wszystkie warunki pogodowe.
Ocieplane rękawiczki do narciarstwa biegowego, doskonałe do rekreacji i turystyki narciarskiej w chłodniejsze dni, jak też dla osób, które lubią mieć ciepło w dłonie.
Środek w płynie poprawiający poślizg i zapobiegający wchłanianiu wody przez foki nart biegowych.
Anatomicznie uszyte skarpetki ze stefami z wełny Merino, zaprojektowane specjalnie do narciarstwa biegowego.