Gogle Relax Cross Shiny Neon Yellow na biegówki

Indeks: HTG34T

199,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Praktyczne i uniwersalne gogle do narciarstwa biegowego, z wymiennymi szybkami na wszystkie warunki pogodowe.

Liczba
do 24 h

Gogle Relax Cross to jeden z tych produktów, bez których trudno się obejść podczas aktywności na nartach biegowych. W komplecie z goglami zostały załączone dwie szybki:

  • przyciemniana (CLOUD grey, INFERNO PLATINUM) z kategorią filtra słonecznego S2 chroniącą przed słońcem
  • bezbarwna (CRYSTAL clear) z kategorią filtra S0, której zadaniem jest ochrona przed opadami i wiatrem w pochmurne dni.

Gogle zostały wyposażone w szeroką, miękką opaskę, której obwód można swobodnie regulować. Niezwykle ważną cechą jest możliwość podnoszenia szybki, co pozwala na całkowite lub częściowe odkrycie oczu bez zdejmowania okularów. W takiej pozycji można gogle traktować jako osłonę oczu przed zacinającym śniegiem i jednocześnie patrzeć bez użycia szkieł.

Szybki zostały pozbawione oprawek w dolnej części. Dzięki temu pozostaje swobodna przestrzeń między twarzą, a szkłami. To umożliwia dobrą wentylację i sprawia, że gogle można nazwać “nieparującymi”. O ile w czasie bardzo intensywnego wysiłku potrafią lekko zaparować, to w porównaniu ze standardowymi okularami lub goglami do narciarstwa zjazdowego, zjawisko to jest bardzo ograniczone i para szybko znika.

Dwuwarstwowa gąbka zintegrowana z oprawką pozwala komfortowo oprzeć gogle na czole. Stanowi ona też warstwę wchłaniającą pot.

Całość jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, wszystkie elementy są precyzyjnie spasowane. W komplecie oprócz dwóch szybek dostarczany jest woreczek, które mieści gogle i wymienne szkła chroniąc je przed zarysowaniami w transporcie.

Wymiana szybek jest łatwa, schemat pokazujące sposób wyjęcia i ponownego założenia szybek w oprawce pokazaliśmy na załączonych zdjęciach.

Przeczytaj test gogli na biegówki Relax Nordic w portalu nabiegowkach.pl.

HTG34T

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Gogle Relax Cross Shiny Neon Yellow na biegówki

Praktyczne i uniwersalne gogle do narciarstwa biegowego, z wymiennymi szybkami na wszystkie warunki pogodowe.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)