Gogle Relax Cross Shiny Black na biegówki

Indeks: HTG34P

199,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Praktyczne i uniwersalne gogle do narciarstwa biegowego, z wymiennymi szybkami na wszystkie warunki pogodowe.

Liczba
do 24 h

Gogle Relax Cross to jeden z tych produktów, bez których trudno się obejść podczas aktywności na nartach biegowych. W komplecie z goglami zostały załączone dwie szybki:

  • przyciemniana (ROSE pink, ICE BLUE PLATINUM) z kategorią filtra słonecznego S2 chroniącą przed słońcem
  • bezbarwna (CRYSTAL clear) z kategorią filtra S0, której zadaniem jest ochrona przed opadami i wiatrem w pochmurne dni.

Gogle zostały wyposażone w rozciągliwą, szeroką, miękką opaskę, której obwód można swobodnie regulować. Niezwykle ważną cechą jest możliwość podnoszenia szybki, co pozwala na całkowite lub częściowe odkrycie oczu bez zdejmowania okularów. W takiej pozycji można gogle traktować jako osłonę oczu przed zacinającym śniegiem i jednocześnie patrzeć bez użycia szkieł.

Szybki zostały pozbawione oprawek w dolnej części. Dzięki temu pozostaje swobodna przestrzeń między twarzą, a szkłami. To umożliwia dobrą wentylację i sprawia, że gogle można nazwać “nieparującymi”. O ile w czasie bardzo intensywnego wysiłku potrafią lekko zaparować, to w porównaniu ze standardowymi okularami lub goglami do narciarstwa zjazdowego, zjawisko to jest bardzo ograniczone i para szybko znika.

Wysokość szybki wynosi 5,5 cm, a szerokość 21 cm. Wymiana szybek jest łatwa, schemat pokazujące sposób wyjęcia i ponownego założenia szybek w oprawce pokazaliśmy na załączonym zdjęciu.

 Dwuwarstwowa gąbka zintegrowana z oprawką pozwala komfortowo oprzeć gogle na czole. Stanowi ona też warstwę wchłaniającą pot.

Całość jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, wszystkie elementy są precyzyjnie spasowane. W komplecie oprócz dwóch szybek dostarczany jest woreczek, które mieści gogle i wymienne szkła chroniąc je przed zarysowaniami w transporcie.

Producent szczególną uwagę poświęcił jakości szybek. W goglach zastosowano technologie:

Soft Vision

Powierzchnia szybki jest zaokrąglona i oddziałuje na strumień wiązki świetlnej tylko prostopadle do osi szybki. Aby uniknąć zniekształcenia widzenia, soczewki SiDV wyposażone są w korelację optyczną, która wyostrza widzenie i zwiększa percepcję otaczających obiektów.

Ice Vision

W goglach położono nacisk na czystość optyczną soczewek, która ma największy wpływ na rzeczywiste widzenie. We współpracy z włoskimi producentami oraz w warunkach laboratoryjnych wyprodukowane szybki, które eliminują zniekształcenia obrazu i przekazują obraz w najwyższej możliwej jakości. Zintegrowana osłona termiczna kompensuje różnice temperatur w środowisku zewnętrznym i wewnętrznym gogli, a tym samym znacznie ogranicza tworzenie się lodu na szybce, przyczyniając się do wysokiego komfortu użytkowania gogli.

Duramax

Certyfikowany bezpieczny materiał użyty do produkcji szybek wykonany jest z odpornego na uderzenia poliwęglanu opracowanego specjalnie do ochrony przed fizycznymi uszkodzeniami. Jest o 20% lżejszy w porównaniu do konwencjonalnych soczewek plastikowych i maksymalnie bezpieczny. Bezpieczeństwo gwarantuje badanie w akredytowanym laboratorium.

Fog Off

Technologia, w której niewidoczna warstwa nanocząstek nakładana jest na wewnętrzną warstwę szybki, co zapobiega kondensacji pary wodnej na powierzchni, eliminując zaparowywanie. Zastosowanie tej technologii maksymalizuje żywotność gogli przy zachowaniu wysokiej przejrzystości soczewki.

Przeczytaj test gogli na biegówki Relax Cross (modelu bliźniaczego z innym kolorem oprawek i szybek) w portalu nabiegowkach.pl.

HTG34P

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Gogle Relax Cross Shiny Black na biegówki

Praktyczne i uniwersalne gogle do narciarstwa biegowego, z wymiennymi szybkami na wszystkie warunki pogodowe.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)