Wiązania Rottefella NNN Xcelerator Pro Skate NIS

499,00 zł
329,00 zł Oszczędź 170,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 329,00 zł Dostawa w 1-2 dni

Najwyższej klasy lekkie wiązania zawodnicze do techniki łyżwowej w systemie NNN do stosowania na płytach NIS. 

Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  • -170,00 zł
Wiązania Rottefella NNN Xcelerator Pro Skate NIS Wiązania Rottefella NNN Xcelerator Pro Skate NIS

Xcelerator Pro to najdoskonalsza wersja legendarnych wiązań Rottefella Xcelerator. Wersja Pro została stworzona po to, by szybciej biegać na nartach, niezależnie czy z wiązań korzysta zawodnik elity światowej, czy entuzjasta biegówek.

W wiązaniach Xcelerator Pro Skate zastosowano system Quick Lock™ umożliwiający przesuwanie wiązań na płycie NIS bez potrzeby korzystania z kluczy. Pozwala to na szybkie ustawienie pozycji wiązań optymalnej dla zastanych warunków.

Technologia Torsion zapewnia zwiększoną gotowość wiązań do przekazania siły przy każdym odbiciu. Materiały wykorzystane do budowy wiązań Xcelerator Pro charakteryzują się bardzo dużą sztywnością, większą niż w innych wiązaniach, co pozytywnie wpływa na przeniesienie siły odbicia i stabilność.

Xcelerator Pro Skate zostały wyprofilowane specjalnie do biegania technią łyżwową. Budowa wiązań umożliwia większy kąt nachylenia buta - podczas jazdy na narcie palce są wyżej niż pięta - co z jednej strony wykorzysuje siłę grawitacji do nadania prędkości, z drugiej zapewnia większe wychylenie buta przy każdym odbiciu, przez to większą siłę odbicia i stabilność.

W zestawie para wiązań do techniki łyżwowej. Wiązania współpracują z butami w systemie NNN, Prolink i Turnamic. Wiązania do stosowania wyłącznie na płytach NIS. W nartach niewyposażonych fabrycznie w płyty NIS możliwy jest montaż przy użyciu podkładek (adapterów) NIS zastępujących płyty. Podana cena dotyczy pary wiązań bez płytek.

Cena za jedną parę nart.

Tabela przedziałów wagowych dla nart Peltonen Infra C Skin Medium

 
Długość nart przedział wagi* / zawody przedział wagi** / trening
188 cm 46-53 kg 50-57 kg

* - waga użytkownika nart biegowych przy zastosowaniu nart do rywalizacji sportowej
** - waga użytkownika nart biegowych przy zastosowaniu nart do zaawansowanego treningu sportowego 

Jak wybrać odpowiednią długość nart?

Poszczególne długości obecnie produkowanych nart biegowych przeznaczone są dla użytkowników o różnej wadze ciała. Przy wyborze rozmiaru należy kierować się przede wszystkim wagą i zaawansowaniem użytkownika.

Montaż wiązań

Uwaga! Wiązania montujemy tylko w wypadku płatności za towar z góry przelewem, szybkim przelewem (internetowym), kartą bankową, płatnością na raty, czy BLIK-iem. Przy wyborze płatności za pobraniem, czyli u kuriera podczas dostarczenia paczki, towar wysyłamy bez montażu, wiązania i nartorolki osobno.

Wiązania montujemy tylko na wyraźne życzenie. W bloku "kup razem" wybierz wiązania, które mają być zamontowane oraz usługę montażu - w wypadku zakupu wiązań i nart w naszym sklepie usługa jest gratisowa. Koniecznie podaj też rozmiar buta użytkownika - wybierz odpowiedni rozmiar z roletki.

Dane

Waga
233 g / para
Forma aktywności
współzawodnictwo
Do techniki
łyżwowej
System wiązań
NNN
Sposób montażu
na płycie NIS

Specyficzne indeksy

powiązane produkty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Wiązania Rottefella NNN Xcelerator Pro Skate NIS

Najwyższej klasy lekkie wiązania zawodnicze do techniki łyżwowej w systemie NNN do stosowania na płytach NIS. 

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)