Od 1 kwietnia 2020 roku sklep otwarty po umówieniu się

Od 1 kwietnia 2020 roku sklep otwarty po umówieniu się

Ze względu na wprowadzony zakaz przemieszczania się i inne obostrzenia utrudniające dokonywanie zakupów w placówkach stacjonarnych, w naszym sklepie we Wrocławiu przy ul. Moniuszki 15 bywa teraz mniej Klientów. Aby umożliwić Klientom odwiedziny w dogodnych dla nich terminach, postanowiliśmy nie wyznaczać stałych godzin pracy, ale otwierać salon po wcześniejszym umówieniu się. Dzięki temu Klienci mają możliwość wpaść do nas w dogodnych porach od 9:00 do 20:00 nawet w weekendy.

Przez większość dnia przebywamy w biurze i magazynie w niedalekiej odległości od sklepu we Wrocławiu przy ul. Moniuszki 15. Namawiamy do kontaktowania i umawiania się. Dla nas podejście na spotkanie do salonu oddalonego o kilka minut marszu będzie przyjemnością i oderwaniem się od codziennej rutyny.

Od 1 kwietnia 2020 roku jeśli chcesz nas odwiedzić, umów się. Możesz skontaktować się z nami na trzy sposoby:

Uwaga! Jeśli przyjdziesz bez umówienia się, możesz zastać salon zamknięty.

Sklep internetowy pracuje jak zwykle. W formie wysyłkowej działamy nieprzerwanie od wielu lat. Także teraz codziennie nasz sklep odwiedza kurier i odbiera przesyłki. Przez większość dnia jesteśmy dostępni przez telefon i e-mail, na bieżąco udzielamy porad i odpowiadamy na zapytania.