Wiązania Rottefella NNN Xcelerator Pro Classic NIS

499,00 zł
339,00 zł Oszczędź 160,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 339,00 zł Dostawa w 1-2 dni

Najwyższej klasy lekkie wiązania zawodnicze do techniki klasycznej w systemie NNN do stosowania na płytach NIS. 

Liczba
do 24 h

  • -160,00 zł

Xcelerator Pro to najdoskonalsza wersja legendarnych wiązań Rottefella Xcelerator. Wersja Pro została stworzona po to, by szybciej biegać na nartach, niezależnie czy z wiązań korzysta zawodnik elity światowej, czy entuzjasta biegówek.

W wiązaniach Xcelerator Pro Classic zastosowano system Quick Lock™ umożliwiający przesuwanie wiązań na płycie NIS bez potrzeby korzystania z kluczy. Pozwala to na szybkie ustawienie pozycji wiązań optymalnej dla zastanych warunków.

Technologia Torsion zapewnia zwiększoną gotowość wiązań do przekazania siły przy każdym odbiciu. Materiały wykorzystane do budowy wiązań Xcelerator Pro charakteryzują się bardzo dużą sztywnością, większą niż w innych wiązaniach, co pozytywnie wpływa na przeniesienie siły odbicia i stabilność.

Xcelerator Pro Classic umożliwiają idealną współpracę butów z wiązaniami zapewniając maksymalne wykorzystanie siły przy każdym odbiciu.

W zestawie para wiązań do techniki klasycznej. Wiązania współpracują z butami w systemie NNN, Prolink i Turnamic. Wiązania do stosowania wyłącznie na płytach NIS. W nartach niewyposażonych fabrycznie w płyty NIS możliwy jest montaż przy użyciu podkładek (adapterów) NIS zastępujących płyty. Podana cena dotyczy pary wiązań bez płytek.

Dane

Waga
191 g / para
Forma aktywności
współzawodnictwo
Do techniki
klasycznej
System wiązań
NNN
Sposób montażu
na płycie NIS

Specyficzne indeksy

powiązane produkty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Wiązania Rottefella NNN Xcelerator Pro Classic NIS

Najwyższej klasy lekkie wiązania zawodnicze do techniki klasycznej w systemie NNN do stosowania na płytach NIS. 

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)