Trenażer Ercolina z komputerem Power Meter

6 599,00 zł
Brutto

Trenażer narciarski wykorzystywany przez elitę sportową i ambitnych amatorów do treningu. Idealnie imituje bieg na nartach. Wyposażony w komputer sportowy Power Meter. Dla osób poszukujących wytrzymałego i profesjalnego narzędzia treningowego umożliwiającego kontrolę istotnych parametrów treningowych.

Liczba
do 3 tygodni

Ercolina to trenażer narciarski umożliwiający ćwiczenie bezkroku i naprzemianstronnej pracy ramion w sposób idealnie odzwierciedlający rzeczywiste warunki panujące podczas biegu na nartach, czy nartorolkach. To najpopularniejsze i najchętniej wykorzystywane tego typu narzędzie treningowe na świecie. Wersja Power Meter wyposażona jest w komputer sportowy.

Doskonała imitacja pracy na śniegu
Opory malejące wraz z prędkością (na początku pracy opór większy, po czym maleje) - idealnie odzwierciedlają naturalne opory z jakimi spotyka się narciarz biegowy w pracy kijami zarówno przy biegu techniką klasyczną, jak też łyżwową. Niezależny system regulacji oporu umożliwia symetryczną pracę rąk (jak w bezkroku, czy jednokroku łyżwowym), a także naprzemianstronną.

Dla amatora, młodzieży i elity sportowej
Trenażer ma sześć stopni regulacji oporu, co umożliwia realizację treningu interwałowego, czy wzrost obciążeń wraz ze wzrostem siły sportowca. Najmniejsze obciążenie pozwala na rekreacyjną pracę, czy trening młodych zawodników, największe zmusza do mocnego wysiłku nawet sportowców klasy olimpijskiej. Opór można regulować niezależnie dla lewej i prawej ręki.

Trenażer przystosowany jest do pracy z bardzo wysoką kadencją, która zadowoli nawet najwyższej klasy zawodników.

Łatwy w użytkowaniu i transporcie
Kompaktowe wymiary i stosunkowo niewielka waga (około 11 kg) pozwalają na łatwe transportowanie, wymaga niewiele miejsca w pomieszczeniu, można chować po każdym treningu, zabrać na urlop, zgrupowanie, czy w delegację. Przy pomocy akcesoriów (dostępne w zakładce Akcesoria) trenażer można powiesić na płocie, desce, drabinie, a nawet drzwiach hotelowych.

Wytrzymały
Trenażer Ercolina Upper Body Power jest przystosowany do intensywnego i energicznego użytkowania - urządzenia od lat są wykorzystywane w codziennym, często wielogodzinnym trenigu w klubach przez wyczynowych sportowców, w tym światową czołówkę biegów narciarskich i biathlonu. Maszyna jest przystosowana do wieloletniej pracy nawet przy bardzo intensynej eksploatacji.

Wszechstronny
Trenażer może zastąpić siłownię, można wykorzystywać go do ćwiczeń wszystkich partii ciała, w tym specjalistycznych ćwiczeń pływackich, wiosłowania, windsurfingu (w zakładce "Pobierz" znajdziesz propozycję 33 ćwiczeń mięśni całego ciała do wykonania przy użyciu Ercolina).

Cichy
Dzięki magnetycznemu - bezstykowemu oporowi i wysokiej klasy łożyskom oraz podzespołom urządzenie jest stosunkowo ciche.

Ercolina Power Meter to trenażer wyposażony w komputer sportowy. Pozwala on na precyzyjny pomiar wartości osobno dla lewej i prawej ręki, jak też łączny, w tym:

  • prędkość [km/h]
  • dystans [m]
  • kadencja [1/min]
  • siła [kgs]
  • moc [W]
 
Pomiary są możliwe dla symetrycznej pracy ramion (jak w bezkroku) oraz naprzemianstronnej. Wewnętrzna pamięć zapisuje łączną liczbę odepchnięć, przebyty wirtualny dystans, czy średnią prędkość. Dokładne działanie komputera sportowego można poznać z instrukcji w języku angielskim do pobrania w zakładce "Pobierz".
 
Trenażery Ercolina wykorzystywane są w treningu przez zawodników ze światowej elity biathlonu i biegów narciarskich, w tym m.in.: Justynę Kowalczyk, Segio Bonaldi (ITA), Kateřinę Smutnę i Stanislava Řezáča (CZE), Martina Fourcada i Maurice Magnificat (FRA).
 
Trenażer Ercolina z Power Meter sprzedawany jest bez akcesoriów montażowych, te dostępne są jako opcja w zakładce "Akcesoria". W zakładce "Pobierz" znajdziesz: instrukcję obsługi trenażera w różnych wersjach językowych, instrukcję obsługi komputera Power Meter, propozycje 33 ćwiczeń mięśni całego ciała możliwych do wykonania z trenażerem Ercolina.

Dane

Wysokość
23 cm
Szerokość
53 cm (maksymalnie 74 cm)
Głębokość
22 cm
Waga
16 kg

Specyficzne indeksy

Pobierz

33 ćwiczenia ciała z Ercolina

wersja w języku Włoskim

Pobierz (2.4MB)

Instrukcja obsługi Ercolina (EN)

instrukcja obsługi trenażera Ercolina w wersji angielskiej

Pobierz (2.48MB)

Instrukcja obsługi Ercolina (FR)

instrukcja obsługi trenażera Ercolina po francusku

Pobierz (1.39MB)

Instrukcja obsługi Ercolina (DE)

instrukcja obsługi trenażera Ercolina po niemiecku

Pobierz (1.25MB)

Instrukcja obsługi Ercolina (IT)

instrukcja obsługi trenażera Ercolina po włosku

Pobierz (2.45MB)

powiązane produkty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Trenażer Ercolina z komputerem Power Meter

Trenażer narciarski wykorzystywany przez elitę sportową i ambitnych amatorów do treningu. Idealnie imituje bieg na nartach. Wyposażony w komputer sportowy Power Meter. Dla osób poszukujących wytrzymałego i profesjalnego narzędzia treningowego umożliwiającego kontrolę istotnych parametrów treningowych.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)