Zestaw MOTO Power Meter do Ercolina

4 999,00 zł
Brutto

Zestaw umożliwiający modernizację trenażerów Ercolina Upper Body Power do wersji MOTO, gdzie obciążenie sterowane jest elektronicznie z komputera sportowego Power Meter.

Liczba
do 10 dni

Zestaw MOTO Power Meter do Ercolina Zestaw MOTO Power Meter do Ercolina

Zestaw Ercolina MOTO Power Meter Kit umożliwia modernizację wersji podstawowej trenażera Upper Body Power do najwyższego modelu Ercolina MOTO. W zestawie zawiera m.in. komputer sportowy Power Meter oraz moduły umożliwiające zmianę oporów, także w trakcie treningu na podstawie ustawień zaprogramowanych w komputerze.

Komputer Ercolina Power Meter umożliwia precyzyjny pomiar wartości osobno dla lewej i prawej ręki, jak też łączny, w tym:

  • prędkość [km/h]
  • dystans [m]
  • kadencja [1/min]
  • siła [kgs]
  • moc [W]
 
Pomiary są możliwe dla symetrycznej pracy ramion (jak w bezkroku) oraz naprzemianstronnej. Wewnętrzna pamięć zapisuje łączną liczbę odepchnięć, przebyty wirtualny dystans, czy średnią prędkość. W wersji MOTO komputer daje także możliwość zaprogramowania prostych interwałów, czyli zmiany obciążeń w trakcie trwania treningu.
 
Dokładne działanie komputera sportowego można poznać z instrukcji w języku angielskim do pobrania w zakładce "Pobierz".
 
Zestaw Ercolina MOTO Power Kit nadaje się do trenażerów Ercolina Upper Body Power bez komputera sportowego produkowanych od 2007 roku. Przeznaczony do samodzielnego montażu, nie wymaga kalibracji.
 
Jeśli potrzebujesz zmodernizować do wersji MOTO trenażer Ercolina Power Meter (maszyna z ręcznie regulowaną regulacją obciążenia wyposażona w komputer Power Meter), skontaktuj się z nami. Praktykowanym rozwiązaniem jest wysłanie zestawu do fabryki, gdzie specjaliści dokonają konserwacji urządzenia, przebudują je do wersji MOTO wymieniając tylko niezbędne podzespoły i dokonają upgrade'u oprogramowania w sterowniku. Praca wyceniana jest zawsze indywidualnie w zależności od wersji trenażera i możliwości wykorzystania użytych w nim części i elektroniki.

Specyficzne indeksy

Pobierz

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw MOTO Power Meter do Ercolina

Zestaw umożliwiający modernizację trenażerów Ercolina Upper Body Power do wersji MOTO, gdzie obciążenie sterowane jest elektronicznie z komputera sportowego Power Meter.

Napisz swoją opinię

Więcej z tej samej kategorii (12)