Buty Spine Comfort Classic NNN

395,00 zł
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Buty do biegania techniką klasyczną. Dobry wybór dla osób poszukujących obuwia łączącego cechy sprzętu do rekreacji, jak też wysiłku o charakterze sportowym. Świetnie sprawdzają się na nartach biegowych, jak też śladowych. Buty są kompatybilne z systemem wiązań: NNN, Prolink i Turnamic.

Rozmiar buta EU
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

Spine Comfort Classic to całoroczne buty do biegania techniką klasyczną, z których można korzystać na nartorolkach, jak też na nartach biegowych. Należą do segmentu "Active" tego producenta, co oznacza, że zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które aktywność sportową traktują jako formę rekreacji, jak też drogę do uzyskania dobrej formy, sylwetki i tężyzny fizycznej.

Buty są dosyć wysokie, cholewka sięga wysoko ponad kostkę, co z jednej strony daje uczucie ciepła, z drugiej strony stanowi lekkie wsparcie kostki i poprawia stabilność.

Spine Comfort sznurowane są w tradycyjny sposób za pomocą sznurówek przechodzących przez gęstą sieć elastycznych przelotek, co umożliwia dobre dopasowanie obuwia do kształtu stopy. Sznurówki osłania dodatkowo materiałowy "ekran" zapinany na zamek błyskawiczny. Wkładka jest wyprofilowana zgodnie z anatomicznym kształtem stopy.

Buty współpracują z wiązaniami narciarskimi w systemach: NNN, Prolink, Turnamic i Snowmatic.

Cena za jedną parę butów.

Dobierz rozmiar

Jak znaleźć właściwy rozmiar? W 95% wypadków nasi Klienci, którzy dokonują przymiarek w naszym sklepie stacjonarnym, wybierają obuwie narciarskie większe przynajmniej o jeden rozmiar. Biegowe buty narciarskie są ocieplone, a także znacznie sztywniejsze, niż obuwie codzienne lub lekkie sportowe letnie. W butach do techniki klasycznej zalecany jest zapas długości od 0,5 do 1,0 cm (im większy rozmiar, tym więcej).

Najprawdopodobniej potrzebujesz butów większych o jeden rozmiar, niż codzienne obuwie. Aby się upewnić, zmierz swoją stopę i porównaj z publikowaną poniżej długością wkładek. Stopę w skarpetce biegowej ustaw prostopadle do ściany (drzwi, biurka) i zmierz odległość z dokładnością do 1 mm od ściany do końca najdłuższego palca. Dodaj do tego 0,5 cm jeśli nosisz rozmiar około 38 EU i nawet 1 cm jeśli nosisz rozmiar około 45 EU. Znajdź w kolumnie M poniżej długość wkładki o podobnej długości co zmierzona długość stopy powiększona o dodatkową przestrzeń potrzebną w bucie (od 0,5 do 1,0 cm).

 
rozmiar EU M S
35 22,6 7,8
36 23,0 8,0
37  24,2 8,2
38  24,7 8,4
39  25,4 8,7
40  26,0 8,7
41  26,5 9,0
42  27,5 9,0
43  28,0 9,0
44  28,7 9,5
45  29,2 9,5
46  29,7 9,5
47  31,0 9,7

Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w najszerszym miejscu) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

Opis poszczególnych długości

Litera Opis
M całkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
S szerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

Dane

Forma aktywności
rekreacja sportowa
Do techniki
klasycznej
System wiązań
NNN
Osłona sznurówek
tak
Poszycie buta
nieprzemakalne

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty Spine Comfort Classic NNN

Buty do biegania techniką klasyczną. Dobry wybór dla osób poszukujących obuwia łączącego cechy sprzętu do rekreacji, jak też wysiłku o charakterze sportowym. Świetnie sprawdzają się na nartach biegowych, jak też śladowych. Buty są kompatybilne z systemem wiązań: NNN, Prolink i Turnamic.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (11)