Aby uzyskać bezpłatną wysyłkę, zrób jeszcze zakupy za 500,00 zł .
Indeks: 68389
Żelazko serwisowe szwedzkiej firmy Skigo. Popularny i poręczny model o mocy 850W umożliwiający rozgrzanie do maksymalnej temperatury 165°C.
Żelazko Skigo Wax Iron umożliwia serwisowanie ślizgów nart biegowych i zjazdowych. Wyposażone jest w pokrętło, którym można precyzyjnie wyregulować temperaturę do 165°C. Wbudowany termostat pilnuje ustawionej wartości temperatury. Lampka kontrolna sygnalizuje nagrzanie. Nacięcia na metalowej powierzchni grzejącej ułatwiają dokładne rozprowadzanie parafiny i odpływ jej nadmiaru. Moc 850W pozwala z jednej strony na szybkie nagrzanie żelazka, z drugiej na oszczędne wykorzystanie prądu. Model Skigo Wax Iron chwalony jest przez użytkowników za bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Cena za 1 sztukę.
Płynna parafina Skigo FFC do smarowania nart na poślizg na potrzeby rywalizacji. Do użytku na starszych i agresywnych śniegach w zakresie temperatur od -1°C do -12°C. Produkt nie zawiera fluoru. Do stosowania na zimno.
Parafina do smarowania nart biegowych na poślizg podczas rywalizacji. Przeznaczona na wszystkie rodzaje śniegu przy temperaturach powietrza od +20 do -1°C. Stosowana na gorąco. Nie zawiera fluoru.
Cyklina do usuwania nadmiaru parafiny po smarowaniu ślizgów na gorąco.
Uniwersalna włóknina w postaci "ścierki" do czyszczenia ślizgów nart biegowych i wszelkich innych nart lub snowboardów.
Firmowy pokrowiec fińskiej marki Peltonen doskonały, by przechowywać i transportować jedną lub dwie pary nart biegowych.
Zawodniczy smar poślizgowy o małej zawartości fluoru, na treningi i zawody, poprawiający poślizg narty na śniegach mokrych, świeżo spadłych i w warunkach wysokiej wilgotności.
Uniwersalne narty biegowe, nazywane też śladowymi, do poruszania się techniką klasyczną na trasach przygotowanych maszynowo i poza nimi. Wyposażone w ślizgi w technologi Nanogrip. Model nie wymaga smarowania ani na poślizg, ani na odbicie. Narty pozwalają na sprawne poruszanie się po śniegu...