

Aby uzyskać bezpłatną wysyłkę, zrób jeszcze zakupy za 500,00 zł .
Indeks: ATR03D
Ocieplane rękawiczki do narciarstwa biegowego, doskonałe do rekreacji i turystyki narciarskiej w chłodniejsze dni, jak też dla osób, które lubią mieć ciepło w dłonie.
Rękawiczki Blizzard czeskiej marki R2 przeznaczone są do rekreacyjnego i turystycznego narciarstwa biegowego. Projektanci producenta poświęcili wiele uwagi, by krój umożliwiał dobre dopasowanie do dłoni. M.in. palce już na wykrojach zostały zagięte i tak zszyte. Dzięki temu rękawiczki są wygodne i pozwalają dłoni naturalnie się poruszać. Rękawiczki rekomendowane są do użytku w temperaturach -2°C / -7°C, choć ich przeznaczenie zależeć będzie głównie od indywidualnego odczuwania chłodu, warunków zewnętrznych i intensywności wysiłku.
Model Blizzard został dodatkowo ocieplony, co wyraźnie czuć już przy pierwszej przymiarce. Co ważne, dodatkowa warstwa izolacji znajduje się nie tylko od strony wierzchniej dłoni, ale także od wewnętrznej. W tych rękawiczkach wykorzystano m.in. nowoczesną tkaninę Thinsulate™, która ma bardzo dobre właściwości izolacyjne przy niskiej masie własnej. Podobnie jak wełna Thinsulate grzeje nawet gdy namoknie. Warstwa Windbreaker zapewnią ochronę przed wiatrem zachowując oddychalność.
Od wewnętrznej strony dłoni, na styku rękawiczki z uchwytem kija, wykorzystano tkaninę - skórę syntetyczną. Na kciuku, od strony uchwytu zastosowano bardzo odporny na ścieranie materiał, od wierzchniej strony znajdujemy tkaninę typu frotte, dzięki której możemy otrzeć pot z czoła lub zawilgocone od śniegu okulary. W miejscach szczególnie narażonych na tarcie o uchwyt i pasek kija naszyte są dodatkowe "łaty", dzięki którym możemy dłużej korzystać z rękawiczek. Rękawiczki można prać w pralce.
Mankiety w R2 Blizzard zostały wykonane z neoprenu. Dzięki zapinanej na rzep regulacji obwodu nie tylko można szczelnie otulić mankietem nadgarstek, ale też wkładanie i zdejmowanie rękawiczek jest znacznie ułatwione. Dodatkowa tasiemka na mankiecie ułatwia wciąganie rękawiczek na dłoń bez obaw o nadwyrężenie mankietu.
W komplecie para rękawiczek.
Rozmiar | K |
S | 18,5 - 20,0 cm |
M | 20,0 - 21,5 cm |
L | 21,5 - 23,0 cm |
XL | 23,0 - 24,5 cm |
XXL | 24,5 - 26,0 cm |
Litera | Opis |
K | obwód dłoni |
Praktyczne i uniwersalne gogle do narciarstwa biegowego, z wymiennymi szybkami na wszystkie warunki pogodowe.
Lekkie i sztywne kije sportowe z trzonkami w 100% z włókien węglowych. Dla sportowców oczekujących najwyższej jakości i sztywności w rozsądnej cenie.
Praktyczne i uniwersalne gogle do narciarstwa biegowego, z wymiennymi szybkami na wszystkie warunki pogodowe.
Wiązania Salomona do techniki klasycznej współpracujące z podeszwami butów kompatybilnych z systemami: NNN, Prolink i Turnamic. Zaprojektowane dla zaawansowanych biegaczy.
Męskie spodnie do narciarstwa biegowego z wiatroodporną membraną z przodu oraz materiałem dobrze odprowadzającym wilgoć z tyłu. Model o dopasowanym kroju.
Rękawiczki na chłodniejsze dni wyposażone w wiatroodporną i wodoodporną membranę oraz ocieplającą tkaninę Thinsulate.
Para wkręcanych talerzyków Skigo Skruvtruga na miękki oraz kopny śnieg, z adapterem umożliwiającym montaż na kijach różnych producentów.
Typowe biegówki do techniki klasycznej do poruszania się po przygotowanych trasach w celach turystyki i rekreacji. Dobry wybór dla osób szukających stabilnych i markowych nart w przystępnej cenie.