Rękawiczki R2 Cruiser

Indeks: ATR28A

89,00 zł
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Rękawiczki do narciarstwa biegowego, wiatroodporne i ocieplone tkaniną Thinsulate dla osób poszukujących produktu do codziennego biegania na nartach.

Rozmiar
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

Rękawiczki czeskiej marki R2 przeznaczone do rekreacyjnego i turystycznego poruszania się na nartach biegowych i śladowych. Projektanci poświęcili wiele uwagi, by krój umożliwiał dobre dopasowanie do dłoni. M.in. palce już na wykrojach zostały zagięte i tak zszyte.

Wierzchnia część dłoni została pokryta wiatroodporną tkaniną Windbreaker, która ma także właściwości wodoodporne. Od wewnętrznej strony dłoni użyto syntetycznej skóry o wysokiej odporności na ścieranie. Materiał ten może być wielokrotnie moczony bez wpływu na jego trwałość. Pozwala też na pranie rękawiczek w pralce.

Na syntetycznej skórze zostały nadrukowane silikonowe aplikacje, które działają antypoślizgowo i pozwalają na pewniejszy i bardziej precyzyjny chwyt kijów. W miejscu opuszków palców wskazujących zastosowano technologię touch-screen, która umożliwia korzystanie z bezdotykowych wyświetlaczy smartfonów podczas noszenia rękawiczek.

Dzięki wykorzystaniu tkaniny Thinsulate rękawiczki chronią przed chłodem przy zachowaniu elastyczności i poręczności oraz niewielkiej wagi. 

Na kciuku i palcu wskazującym zostały naszyte dodatkowe łaty skóry syntetycznej, których zadaniem jest zwiększenie trwałości produktu i jego ochrona przed ocieraniem o pasek kija. Elastyczny mankiet chroni przed śniegiem lub zimnym powietrzem, które mogłoby się dostać do środka. 

Rękawiczki rekomendowane do użytku przy temperaturach powyżej -5°C. W komplecie para rękawiczek.

Wymiary rękawiczek R2 Cruiser

 
Rozmiar K
S 18,0 - 19,0 cm
M 18,5 - 19,5 cm
L 19,5 - 21,0 cm
XL 20,5 - 22,0 cm

Opis poszczególnych długości

Litera Opis
K obwód dłoni
ATR28A

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Rękawiczki R2 Cruiser

Rękawiczki do narciarstwa biegowego, wiatroodporne i ocieplone tkaniną Thinsulate dla osób poszukujących produktu do codziennego biegania na nartach.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (2)