Rękawiczki SKIGO Trainer Thermo

149,00 zł
Brutto Dostawa w 1-2 dni

Ciepłe, dobrze dopasowane i wygodne rękawiczki do narciarstwa biegowego, uszyte na wzór startowych modeli szwedzkiego producenta. 

Rozmiar
Liczba
do 24 h

Rękawiczki szwedzkiej marki Skigo przeznaczone do treningów (także dłuższych) na nartach biegowych. Wersja Thermo została dodatkowo ocieplona warstwą tkaniny izolującej 3M Thinsulate. Projektanci poświęcili wiele uwagi, by krój umożliwiał dobre dopasowanie do dłoni. M.in. palce już na wykrojach zostały zagięte i tak zszyte. W dodatku przy wykorzystaniu zewnętrznych szwów, co daje wyjątkowy komfort. Jak zapewnia producent, dobre dopasowanie pozwala chronić skórę dłoni nawet podczas bardzo długich treningów, także w zimniejsze dni. 

Wierzchnia część dłoni została pokryta ocieplaną, wiatro- i wodoodporną tkaniną. Od wewnętrznej strony dłoni użyto syntetycznej skóry o wysokiej odporności na ścieranie. Materiał ten może być wielokrotnie moczony (także prany) bez wpływu na jego trwałość. Pozwala też pewnie trzymać uchwyt kija.

Na kciuku i palcu wskazującym zostały naszyte dodatkowe łaty skóry syntetycznej, których zadaniem jest zwiększenie trwałości produktu i jego ochrona przed ocieraniem o pasek kija. Długi, neoprenowy mankiet chroni przed zimnym powietrzem, które mogłoby się dostać do środka. Użyty materiał zachowuje kształt, nic się nie marszczy, ani nie podwija w trakcie użytkowania. Obwód mankietu można dopasować za pomocą paska zapinanego na rzep.

Rękawiczki rekomendowane do użytku przy temperaturach powyżej -3°C do -8°C. W komplecie para rękawiczek.

Wymiary rękawiczek SKIGO Trainer Thermo

Uwaga! W obrazkach dostępna jest instrukcja producenta odnośnie dobierania rozmiaru, jak też tabela rozmiarowa. Można ją także pobrać w zakładce "Pobierz".

Rozmiar Rozmiar
XS 7
S 8
M 9
L 10
XL 11
XXL 12 

Specyficzne indeksy

Pobierz

Rozmiary rękawiczek SkiGo

Tabela dopasowania rękawiczek SkiGo.

Pobierz (104.24KB)

Komentarze

Napisz swoją opinię

Rękawiczki SKIGO Trainer Thermo

Ciepłe, dobrze dopasowane i wygodne rękawiczki do narciarstwa biegowego, uszyte na wzór startowych modeli szwedzkiego producenta. 

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (9)