Narty biegowe Peltonen Zenith Classic NIS

990,00 zł
396,00 zł Oszczędź 60%
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Wyczynowe narty biegowe do techniki klasycznej, które doskonale nadają się do rywalizacji na poziomie krajowym, jak też do ambitnych treningów i startów w maratonach narciarskich. Dostępne w naszym sklepie tylko w długości 207 cm.

Długość
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  • -60%
Narty biegowe Peltonen Zenith Classic NIS Narty biegowe Peltonen Zenith Classic NIS

Peltonen Zenith Classic to wysoki model nart tego producenta stworzony z myślą o biegaczach poszukujących szybkich nart przy zachowaniu rozsądnej ceny. Ten model jest szczególnie popularny wśród ambitnych amatorów startujących w maratonach narciarskich, zrzeszonych m.in. w ligach Visma Ski Classics i Worldloppet.

Model Zenith ma identyczne ślizgi jak wykorzystywane w Pucharze Świata narty Peltonen Infra X WCR. Niewielka różnica pomiędzy tymi wersjami tkwi w materiałach wykorzystywanych do budowy nart. W Zenith Classic wykorzystano konstrukcję na bazie plastrów miodu w technologii AIRCELL AVIFLEX. Dzięki temu narty charakteryzują się stosunkowo niską wagą przy zachowaniu parametrów niezbędnych do biegania techniką klasyczną.

Peltonen Zenith posiadają fabrycznie zamontowaną płytę NIS umożliwiającą nasunięcie wiązań Rottefella, skonstruowanych w technologii NIS, bez konieczności nawiercania otworów. Możliwe jest też montowanie wiązań wszystkich producentów przy użyciu tradycyjnych metod.

W zakładce "Akcesoria" nad opisem dostępne są wiązania odpowiednie dla tego modelu nart.

Peltonen Zenith Classic wymagają smarowania na odbicie.

Sprzedawane narty są fabrycznie nowe. Mogą posiadać drobne niedociągnięcia, jak ślady po naklejkach kontrolnych, czy zanieczyszczenia (zakurzenia) powstałe w magazynie. Mogę też występować miejscowe braki w wykończeniu szaty graficznej, w tym nidociągnięcia lakieru na łączeniu zewnętrznych warstw na obszarze kilku mm², co nie ma najmniejszego wpływu na konstrukcję, czy trwałość. Jeśli takie niedostatki w ogóle wystepują, bywają prawie niewidoczne.

Cena za jedną parę nart.

Dobranie nart odpowiednich dla Klienta

Każda para nart dostępnych w naszym sklepie została zmierzona na specjalistycznej maszynie, na której zostały wyznaczone parametry każdej sztuki, a także wytyczone strefy odbicia. Każda para nart ma inną specyfikę. Chętnych do zakupu prosimy o wcześniejszy kontakt i podanie dokładnych informacji o użytkowniku: warunki, w których narty będą używane, waga ciała, wzrost, umiejętności biegania na nartach, w tym lata doświadczenia, gdzie i kiedy użytkownik uczył się biegać na nartach techniką klasyczną. To pozwoli na sprawdzenie, czy dysponujemy nartami o odpowiednich parametrach.

Dane

Forma aktywności
współzawodnictwo
Do techniki
klasycznej
W strefie odbiciowej
wymaga smarowania
Zainstalowana płyta
NIS
Taliowanie
44/44/44

Specyficzne indeksy

powiązane produkty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Narty biegowe Peltonen Zenith Classic NIS

Wyczynowe narty biegowe do techniki klasycznej, które doskonale nadają się do rywalizacji na poziomie krajowym, jak też do ambitnych treningów i startów w maratonach narciarskich. Dostępne w naszym sklepie tylko w długości 207 cm.

Napisz swoją opinię

Więcej z tej samej kategorii (12)