Narty biegowe Peltonen Infra X WCR Classic NIS

1 650,00 zł
742,50 zł Oszczędź 55%
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Wyczynowe narty biegowe do techniki klasycznej z przeznaczeniem do rywalizacji na najwyższym szczeblu, w tym w zawodach Pucharu Świata, stworzone dla najbardziej wymagających biegaczy narciarskich i biathlonistów.

Możesz potrzebować

Wiązania

Montaż wiązań na rozmiar buta
Montaż wiązań na rozmiar buta
59,00 zł 0,00 zł
Długość
Do warunków
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  • -55%
Narty biegowe Peltonen Infra X WCR Classic NIS Narty biegowe Peltonen Infra X WCR Classic NIS

Peltonen Infra X WCR to najwyższy model nart tego producenta słynący ze zdolności do rozwijania bardzo dużych prędkości. Przeznaczone do rywalizacji techniką klasyczną na zawodach najwyższej rangi, w tym Igrzyskach Olimpijskich, Pucharze Świata, czy Mistrzostwach  Świata. Infra X WCR są niezwykle lekkie, zawdzięczają to m.in. konstrukcji przy wykorzystaniu technologii "Hybtonite Nanocarbon Aviflex honeycomb" zapewniającej wymaganą sztywność przy zachowaniu bardzo niskiej wagi. Teraz dzięki przystępnej cenie dostępne także dla wszystkich biegaczy o sportowych ambicjach.

Peltonen Infra X WCR produkowane są w trzech profilach:

  • cold - na zimne i mocno ubite (twarde) śniegi - w tej wersji profil wygięcia narty jest wyższy, a strefa odbicia skrócona, co ma zminimalizować tarcie, struktura w ślizgach jest delikatna i zapewnia doskonałe osiągi w temperaturze do -9°C,
  • universal - na standardowe warunki ze strukturą na temperatury -4 / +4°C - tu wygięcie jest nieco mniejsze, komora i strefa odbicia pozwalają na stosowanie zarówno smarów twadych, jak też klistrów,
  • wet - na mokre śniegi i wyższe temperatury - konstrukcja w tej wersji zapewnia wyższą komorę co przy śniegach gruboziarnistych umożliwia stosowanie także grubszych warstw klistru, transparentny i twardszy ślizg WSB pozwala na utworzenie głębszych struktur, które lepiej odprowadzają wodę.

 
Narty fabrycznie zostały wyposażone w płytę NIS Rottefella z siedmiostopniową regulacją przesunięcia. Można w nich bezinwazyjnie montować wszystkie wiązania w systemie NNN przeznaczone do instalacji na płytach NIS, jak też wiązania SNS Pilot w tradycyjny sposób przez nawiercenie otworów. W zakładce "Akcesoria" znajdziesz wiązania rekomendowane do montażu w tych nartach.

Peltonen Infra X WCR wymagają smarowania na odbicie.

Sprzedawane narty są fabrycznie nowe. Mogą posiadać drobne niedociągnięcia, jak ślady po naklejkach kontrolnych, czy zanieczyszczenia (zakurzenia) powstałe w magazynie. Mogę też występować miejscowe braki w wykończeniu szaty graficznej, w tym nidociągnięcia lakieru na łączeniu zewnętrznych warstw na obszarze kilku mm², co nie ma najmniejszego wpływu na konstrukcję, czy trwałość. Jeśli takie niedostatki w ogóle wystepują, bywają prawie niewidoczne.

Cena za jedną parę nart.

Dobranie nart odpowiednich dla Klienta

Każda para nart dostępnych w naszym sklepie została zmierzona na specjalistycznej maszynie, na której zostały wyznaczone parametry każdej sztuki, a także wytyczone strefy odbicia. Każda para nart ma inną specyfikę. Chętnych do zakupu prosimy o wcześniejszy kontakt i podanie dokładnych informacji o użytkowniku: warunki, w których narty będą używane, waga ciała, wzrost, umiejętności biegania na nartach, w tym lata doświadczenia, gdzie i kiedy użytkownik uczył się biegać na nartach techniką klasyczną. To pozwoli na sprawdzenie, czy dysponujemy nartami o odpowiednich parametrach.

Dane

Forma aktywności
współzawodnictwo
Do techniki
klasycznej
W strefie odbiciowej
wymaga smarowania
Zainstalowana płyta
NIS
Taliowanie
44/44/44

Specyficzne indeksy

powiązane produkty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Narty biegowe Peltonen Infra X WCR Classic NIS

Wyczynowe narty biegowe do techniki klasycznej z przeznaczeniem do rywalizacji na najwyższym szczeblu, w tym w zawodach Pucharu Świata, stworzone dla najbardziej wymagających biegaczy narciarskich i biathlonistów.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (1)