Narty biegowe Peltonen Supra X WCR Skating NIS

1 650,00 zł
693,00 zł Oszczędź 58%
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Wyczynowe narty biegowe do techniki łyżwowej z przeznaczeniem do rywalizacji na najwyższym szczeblu, w tym w zawodach Pucharu Świata, stworzone dla najbardziej wymagających biegaczy narciarskich i biathlonistów.

Możesz potrzebować

Wiązania

Montaż wiązań na rozmiar buta
Montaż wiązań na rozmiar buta
59,00 zł 0,00 zł
Wiązania NNN Performance Skate NIS
Wiązania NNN Performance Skate NIS
219,00 zł
Wiązania Rottefella NNN Xcelerator 2.0 Skate NIS
Wiązania Rottefella NNN Xcelerator 2.0 Skate NIS
299,00 zł
Długość
Sztywność
Do warunków
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  • -58%
Narty biegowe Peltonen Supra X WRC Skating NIS Narty biegowe Peltonen Supra X WRC Skating NIS

Peltonen Supra X WCR to najwyższy model nart tego producenta słynący ze zdolności do rozwijania bardzo dużych prędkości. Przeznaczony do rywalizacji techniką łyżwową na zawodach najwyższej rangii, w tym Igrzyskach Olimpijskich, Pucharze Świata, czy Mistrzostwach Świata. Supra X WCR są niezwykle lekkie, zawdzięczają to m.in. konstrukcji przy wykorzystaniu technologii "Hybtonite Nanocarbon Aviflex honeycomb" zapewniającej wymaganą sztywność przy zachowaniu bardzo niskiej wagi. Teraz dzięki przystępnej cenie dostępne także dla wszystkich biegaczy o sportowych ambicjach.

Peltonen Supra X WCR produkowane są w trzech profilach:

  • cold - na zimne i mocno ubite (twarde) śniegi - w tej wersji narty mają wyższe wygięcie, otrzymały sztywniejsze i twardsze przody oraz skrócone strefy ślizgu i przeniesienia siły odbicia, struktura w ślizgach jest delikatna i zapewnia optymalną jazdę w temperaturze do -9°C, 
  • universal - na standardowe warunki ze strukturą na temperatury -4 / +4°C - tu wygięcie profilu narty jest nieco mniejsze, a strefa odbicia - strefa ślizgu została wydłużona, co umożliwia uzyskiwanie wyższych prędkości na płaskich nawierzchniach, konstrukcja narty zapewnia dobre odprowadzanie wody na mokrych śniegach,
  • wet - na mokre śniegi i wyższe temperatury - konstrukcja narty w tej wersji zapewnia jeszcze niższy profil (wygięcie) przedłużając strefy ślizgu odpowiedzialne za przeniesienie siły, transparentny i twardszy ślizg WSB pozwala na utworzenie głębszych struktur, które jeszcze lepiej odprowadzają wodę.

 
Narty fabrycznie wyposażono w płytę NIS Rottefella z siedmiostopniową regulacją przesunięcia. Można w nich bezinwazyjnie montować wszystkie wiązania w systemie NNN przeznaczone do instalacji na płytach NIS, jak też wiązania SNS Pilot w tradycyjny sposób przez nawiercenie otworów. W zakładce "Akcesoria" znajdziesz wiązania rekomendowane do montażu w tych nartach.

Narty dostępne są w trzech twardościach: soft (miękkie), medium (średnie) i hard (twarde).

Narty są fabrycznie nowe. Mogą posiadać drobne niedociągnięcia, jak ślady po naklejkach kontrolnych, czy zanieczyszczenia (zakurzenia) z magazynu. Mogą też występować miejscowe braki w wykończeniu szaty graficznej, w tym nieciągłości lakieru na łączeniu zewnętrznych warstw, ale na obszarze nie większym niż kilku mm², co nie ma najmniejszego wpływu na konstrukcję, czy trwałość sprzętu. Jeśli takie niedostatki w ogóle wystepują, bywają prawie niewidoczne.

Cena za jedną parę nart.

Tabela przedziałów wagowych dla nart Peltonen Supra X WCR Skating NIS

Długość nart sztywność min. waga* max. waga*
181 cm soft 55 kg 60 kg
181 cm medium 60 kg 65 kg
181 cm hard 65 kg 70 kg
188 cm soft 65 kg 70 kg
188 cm medium 70 kg 80 kg
188 cm hard 80 kg 95 kg

* - waga użytkownika nart

Dane

Waga
1100 g / 188 cm
Forma aktywności
współzawodnictwo
Do techniki
łyżwowej
Zainstalowana płyta
NIS
Taliowanie
44/44/44

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Narty biegowe Peltonen Supra X WCR Skating NIS

Wyczynowe narty biegowe do techniki łyżwowej z przeznaczeniem do rywalizacji na najwyższym szczeblu, w tym w zawodach Pucharu Świata, stworzone dla najbardziej wymagających biegaczy narciarskich i biathlonistów.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (1)