Narty biegowe Rossignol XT Venture Waxless

Indeks: RHEWC01

450,00 zł
315,00 zł Oszczędź 30%
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Typowe biegówki do techniki klasycznej do poruszania się po przygotowanych trasach w celach turystyki i rekreacji. Dobry wybór dla osób szukających stabilnych i markowych nart w przystępnej cenie.

Długość
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  • -30%
Narty biegowe Rossignol XT Venture Waxless Narty biegowe Rossignol XT Venture Waxless

Model XT Venture Waxless 52-47-49 docenią wszyscy, którzy rozpoczynają przygodę z narciarstwem biegowym lub poruszają się na biegówkach w celach rekreacji i turystyki. Narty zostały zaprojektowane do biegania po przygotowanych trasach narciarskich. Ich szerokość z jednej strony jest na tyle duża, że łatwo na nich utrzymać równowagę, z drugiej strony swobodnie i zapasem mieszczą się w standardowym torze do techniki klasycznej. 

XT Venture Waxless to narty, które nie wymagaja smarowania na tzw. trzymanie. Smar w strefie odbiciowej zastąpiony został przez łuskę AR Plus, która zapewnia sprawdzony kompromis pomiędzy dobrym poślizgiem i trzymaniem niemal we wszystkich warunkach śniegowych.

W zakładce "Akcesoria" nad opisem dostępne są wiązania odpowiednie dla tego modelu nart.

Tabela przedziałów wagowych dla opisanego modelu

 
Długość nart min. waga* max. waga*
186 cm 45 kg 54 kg
191 cm 54 kg 63 kg
196 cm 63 kg 72 kg
201 cm 72 kg 81 kg
206 cm 81 kg 90+ kg

* - waga użytkownika nart

Jak wybrać odpowiednią długość nart?

Różne długości obecnie produkowanych nart biegowych przeznaczone są dla użytkowników o różnej wadze ciała. Przy wyborze rozmiaru należy kierować się przede wszystkim wagą i zaawansowaniem użytkownika.

Wybierz narty dla siebie

  1. W powyższej tabeli znajdź przedział wagowy, w którym się mieścisz. Odczytaj jaka długość nart jest odpowiednia dla tej wagi ciała.
  2. Jeżeli jesteś osobą początkującą, lepiej żeby twoja waga była zbliżona do wartości maksymalnej z przedziału wagowego dla nart krótszych. Jeśli poziom twojego zaawansowania jest bardzo wysoki, wybierz taką długość nart, aby twoja waga była bliżej minimalnej wagi.
RHEWC01

Dane

Waga
790 g / 196
Forma aktywności
turystyka
Do techniki
klasycznej
W strefie odbiciowej
łuska
Budowa rdzenia
Wood Air Core
Zainstalowana płyta
nie
Taliowanie
52/47/49

Specyficzne indeksy

powiązane produkty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Narty biegowe Rossignol XT Venture Waxless

Typowe biegówki do techniki klasycznej do poruszania się po przygotowanych trasach w celach turystyki i rekreacji. Dobry wybór dla osób szukających stabilnych i markowych nart w przystępnej cenie.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)