Narty biegowe Rossignol Zymax Classic NIS AR

699,00 zł
398,43 zł Oszczędź 43%
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Narty do techniki klasycznej o sportowym charakterze do biegania po przygotowanych trasach narciarskich. Nie wymagają smarowania w strefie odbiciowej.

Długość
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  • -43%
Narty biegowe Rossignol Zymax Classic NIS AR Narty biegowe Rossignol Zymax Classic NIS AR

Zymax Classic AR to doskonały wybór dla osób, które narciarstwo biegowe traktują nie tylko jako formę turystyki i rekreacji, ale także metodę na poprawę i utrzymanie dobrej formy. Choć narty należą do klasy biegówek rekreacyjnych, mają już wyraźnie zarysowany sportowy charakter. Świetnie nadają się do doskonalenia narciarskiej techniki biegowej.

Narty są proste, a ich krawędzie prowadzą równolegle, co sprzyja swobodnemu poruszaniu się w torze narciarskim. Łuska AR Plus wycięta w ślizgu w strefie odbiciowej zapewnia dobrą przyczepność podczas odbicia i swobodny poślizg podczas fazy jazdy.

Narty są łatwe w prowadzeniu. Kontrukcja nazwana Active Cap zwiększa stabilność poprzeczną pozostawiając czub i ogon narty swobodnym, dzięki czemu mogą one łatwo dostoswowywać się do nierówności terenu.

Płyta NIS

Każda z nart została fabrycznie wyposażona w płytę NIS, która umożliwia bezinwazyjną dla nart instalację wiązań zaprojektowanych do montażu na tych płytach. Takie wiązania produkowane wyłącznie w systemie NNN oznaczone są zazwyczaj symbolem “NIS”. Możliwe jest także zainstalowanie tradycyjnych wiązań przez nawiercenie otworów w nartach i przykręcenie śrubami. Więcej informacji znajduje się w zakładce “Montaż wiązań”.

Narty dostępne są w dwóch kolorach: niebieskim - dla rozmiarów od 196 cm do 206 cm oraz czerwonym, dla rozmiarów 186 cm i niższych. Kolorystykę i szatę graficzną można sprawdzić na załączonych zdjęciach.

W zakładce "Akcesoria" nad opisem dostępne są wiązania odpowiednie dla tego modelu nart.

RHCWF09_201

Dane

Waga
640 g
Do techniki
klasycznej
W strefie odbiciowej
łuska
Budowa rdzenia
LDC Premium
Zainstalowana płyta
NIS
Taliowanie
44/44/44

Specyficzne indeksy

powiązane produkty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Narty biegowe Rossignol Zymax Classic NIS AR

Narty do techniki klasycznej o sportowym charakterze do biegania po przygotowanych trasach narciarskich. Nie wymagają smarowania w strefie odbiciowej.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)