Narty Rossignol R-SKIN Classic NIS

Indeks: RHECP05

1 399,00 zł
797,43 zł Oszczędź 43%
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Sportowe narty do techniki klasycznej wyposażone w tzw. fokę w strefie odbiciowej. Zaprojektowane zostały dla wymagających narciarzy. Narty doskonale nadają się na treningi, a osobom, które nie lubią smarować nart na trzymanie, świetnie posłużą podczas masowych biegów narciarskich.

Długość
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  • -43%
Narty Rossignol R-SKIN Classic NIS Narty Rossignol R-SKIN Classic NIS

Narty R-Skin Classic NIS AR to wysokiej jakości sprzęt klasy sportowej. Zostały wyprodukowane w tej samej fabryce, z której pochodzą wyczynowe, zawodnicze narty Rossignol X-IUM wykorzystywane przez zawodników w Pucharze Świata FIS i IBU. Narty wyprodukowano z dbałościa o najmniejsze szczegóły, jakość dostrzegalna jest gołym okiem.

R-Skin Classic zostały zaprojektowane z myślą o zaawansowanych narciarzach, także uprawiających tę dyscyplinę wyczynowo. Wąski profil nart zapewnia ich lekkość oraz przyjemną w odczuciu elastyczność w dziobie i stopce narty. Dzięki wykorzystanym przy budowie technologiom, w tym Nomex Honeycomb (rdzeń o przekroju plastra miodu) oraz lekkiej i odpornej mechanicznie powłoce Active Cap, narty mają doskonałą wydajność. Dodatkowe wzmocnienie laminatem z włókna szklanego zapewnia porządaną sztywność. Słynący z szybkości ślizg K7000 z uniwersalną, wyczynową strukturą, sprawdza się doskonale na śniegach mokrych i zwykłych. Narty są dobierane w pary na podstawie wskazań systemu RFS (Rossignol Fit System).

Wyspecjalizowana strefa odbicia jest wyposażona w moherową wkładkę (tzw. fokę), która zapewnia bardzo dobrą przyczepność i ułatwia odbicie. Dzięki czemu narty nie wymagają smarowania na tzw. trzymanie, rozwiązanie to zapewnia też dużo większą prędkość jazdy i komfort w porównaniu z mechanicznymi łuskami. Moherowa wkładka jest zdejmowalna, można ją łatwo wymienić po zużyciu (po około 100-150 dniach korzystania na śniegu).

Narty posiadają fabrycznie zamontowaną płytę NIS umożliwiającą nasunięcie wiązań Rottefella, skonstruowanych w technologii NIS, bez konieczności nawiercania otworów. Możliwe jest też montowanie wiązań wszystkich producentów przy użyciu tradycyjnych metod.

Przeczytaj wrażenia z użytkowania nart Rossignol R-Skin Classic redaktorki portalu nabiegowkach.pl.

W zakładce "Akcesoria" nad opisem dostępne są wiązania odpowiednie dla tego modelu nart.

Cena za jedną parę nart.

Tabela przedziałów wagowych dla nart Rossignol R-Skin Classic NIS

 
Długość nart min. waga* max. waga*
186 cm 40 kg 55 kg
191 cm 50 kg 65 kg
198 cm 60 kg 75 kg
203 cm 70 kg 85 kg
208 cm 80 kg 90+ kg

* - waga użytkownika nart

Jak wybrać odpowiednią długość nart?

Poszczególne długości obecnie produkowanych nart biegowych przeznaczone są dla użytkowników o różnej wadze ciała. Przy wyborze rozmiaru należy kierować się przede wszystkim wagą i zaawansowaniem użytkownika.

Wybierz narty dla siebie

  1. W powyższej tabeli znajdź przedział wagowy, w którym się mieścisz. Odczytaj jaka długość nart jest odpowiednia dla tej wagi ciała.
  2. Jeżeli jesteś osobą początkującą, lepiej żeby twoja waga była zbliżona do wartości maksymalnej z przedziału wagowego dla nart krótszych. Jeśli poziom twojego zaawansowania jest bardzo wysoki, wybierz taką długość nart, aby twoja waga była bliżej minimalnej wagi.
RHECP05

Dane

Waga
600 g / szt. / 186 cm
Forma aktywności
trening sportowy
Do techniki
klasycznej
W strefie odbiciowej
moherowa wkładka
Budowa rdzenia
Honeycomb
Zainstalowana płyta
NIS

Specyficzne indeksy

powiązane produkty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Narty Rossignol R-SKIN Classic NIS

Sportowe narty do techniki klasycznej wyposażone w tzw. fokę w strefie odbiciowej. Zaprojektowane zostały dla wymagających narciarzy. Narty doskonale nadają się na treningi, a osobom, które nie lubią smarować nart na trzymanie, świetnie posłużą podczas masowych biegów narciarskich.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)