Narty Rossignol X-IUM Classic WC 3 White Base

Indeks: RHCCN02

1 700,00 zł
715,00 zł Oszczędź 985,00 zł
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Wyczynowe narty do techniki klasycznej wyposażone w rewelacyjne - białe ślizgi przeznaczone do szybkiej jazdy, szczególnie polecane na mokre, ciepłe i gruboziarniste śniegi. Pozostała ostatnia para o długości 198 cm.

Długość
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Wyprzedaż!
  • -985,00 zł
Narty X-IUM Classic WC 3 White Base Narty X-IUM Classic WC 3 White Base

X-IUM Classic World Cup C3 to narty klasy zawodniczej zaprojektowane do startu w zawodach wysokiej rangi. Wersja C3 została wyposażona w twarde, białe ślizgi, umożliwiające utworzenie głębszej struktury. Narty zaspokoją potrzeby większości ambitnych i zaawansowanych narciarzy zapewniając niezwykłą szybkość w każdych warunkach, a zwłaszcza na zleżałych lub mokrych i miękkich śniegach.

Narty skonstruowano w technologii 3D Profile. Rdzeń nomexowy o budowie plastra miodu czyni narty wyjątkowo lekkimi. X-IUM Classic WC są precyzyjne w prowadzeniu, zapewniają mocne i pewne odbicie. Nowa technologia Bi-Edge (podwójnej krawędzi) umożliwia stworzenie dłuższej komory, co w połączeniu ze specjalną strefą odbicia umożliwia mocniejsze i łatwiejsze odbicie. Dłuższa komora ułatwia także smarowanie klistrami.

Narty zostały wyposażone fabrycznie w płytę NIS umożliwiającą montaż wiązań Rottefella, skonstruowanych w technologii NIS, bez konieczności nawiercania otworów. Możliwe jest montowanie wiązań wszystkich producentów przy użyciu tradycyjnych metod.

Cena za jedną parę nart.

Tabela przedziałów wagowych dla nart Rossignol X-IUM Classic WC

 
Długość nart min. waga* max. waga*
198 cm 56 kg 66 kg

* - waga użytkownika nart

Jak wybrać odpowiednią długość nart?

Poszczególne długości obecnie produkowanych nart biegowych przeznaczone są dla użytkowników o różnej wadze ciała. Przy wyborze rozmiaru należy kierować się przede wszystkim wagą i zaawansowaniem użytkownika.

Wybierz narty dla siebie

  1. W powyższej tabeli znajdź przedział wagowy, w którym się mieścisz. Odczytaj jaka długość nart jest odpowiednia dla tej wagi ciała.
  2. Jeżeli jesteś osobą początkującą, lepiej żeby twoja waga była zbliżona do wartości maksymalnej z przedziału wagowego dla nart krótszych. Jeśli poziom twojego zaawansowania jest bardzo wysoki, wybierz taką długość nart, aby twoja waga była bliżej minimalnej wagi.
RHCCL02

Dane

Waga
500 g / szt.
Forma aktywności
współzawodnictwo
Do techniki
klasycznej
W strefie odbiciowej
wymaga smarowania
Budowa rdzenia
Nomex
Zainstalowana płyta
NIS
Taliowanie
44 //

Specyficzne indeksy

powiązane produkty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Narty Rossignol X-IUM Classic WC 3 White Base

Wyczynowe narty do techniki klasycznej wyposażone w rewelacyjne - białe ślizgi przeznaczone do szybkiej jazdy, szczególnie polecane na mokre, ciepłe i gruboziarniste śniegi. Pozostała ostatnia para o długości 198 cm.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (12)