Narty Rossignol XTour Venture Junior + wiązania

Indeks: RHGWC25

379,00 zł
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Dziecięce i młodzieżowe narty do biegania techniką klasyczną po utwardzonych, przygotowanych trasach narciarskich, jak też poza nimi. W komplecie z wiązaniami Turnamic Step In JR.

Możesz potrzebować

Akcesoria

Smar IKA ekspresowy w płynie Fast 100 ml
Smar IKA ekspresowy w płynie Fast 100 ml
29,00 zł

Dodatkowe wyposażenie

Kije SkiGo Touring
Kije SkiGo Touring
89,00 zł
Długość
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

Narty Rossignol XTour Venture Junior + wiązania Narty Rossignol XTour Venture Junior + wiązania

X-Tour Ventrure Junior to mniejsza wersja sprawdzonych i popularnych nart dla dorosłych. Narty nadają się doskonale zarówno dla początkujących, jak też dla wszystkich dzieci i młodych osób, które miały już wcześniej kontakt z biegówkami. Można na nich poruszać się po przygotowanych maszynowo trasach biegowych, ja też śmiało ruszać na wędrówki “wokół domu”. Dzięki drewnianemu rdzeniowi nart z kanałami powietrznymi uzyskano optymalną wagę. Szerokość nart wynosząca 5 cm wpływa na dobrą stabilność, także poza utrzymanymi trasami, sprawia również, że doskonale mieszczą i przesuwają się w torze narciarskim.

Fabryczna łuska wyfrezowana na ślizgu w strefie odbiciowej pozwala korzystać z nart bez konieczności smarowania ich na tzw. trzymanie.

Narty wyposażone są fabrycznie w płyty IFP umożliwiające montaż wiązań systemu Turnamic. Na nartach fabrycznie zostały zamontowane wiązania Rossignol Turnamic Step In JR, które pozwalają na wpięcie wszystkich butów w systemach wiązań NNN, Prolink i Turnamic w rozmiarach od 25 do 40 EU.

Wiązania są zamontowane bezinwazyjnie na płycie IFP, przez co można je bez problemu zsunąć z nart i będą służyć młodemu narciarzowi wraz z kolejnymi nartami o większym rozmiarze.

Cena za jedną parę nart z wiązaniami.

Tabela przedziałów wagowych dla nart Rossignol XTour Venture JR

 
Długość nart min. waga* max. waga*
90 cm 14 kg 18 kg
100 cm 18 kg 23 kg
110 cm 23 kg 27 kg
120 cm 27 kg 32 kg
130 cm 32 kg 36 kg
140 cm 36 kg 41 kg

* - waga użytkownika nart

Jak wybrać odpowiednią długość nart?

Poszczególne długości obecnie produkowanych nart biegowych przeznaczone są dla użytkowników o różnej wadze ciała. Przy wyborze rozmiaru należy kierować się przede wszystkim wagą i zaawansowaniem użytkownika.

Wybierz narty dla siebie

  1. W powyższej tabeli znajdź przedział wagowy, w którym się mieścisz. Odczytaj jaka długość nart jest odpowiednia dla tej wagi ciała.
  2. Jeżeli jesteś osobą początkującą, lepiej żeby twoja waga była zbliżona do wartości maksymalnej z przedziału wagowego dla nart krótszych. Jeśli poziom twojego zaawansowania jest bardzo wysoki, wybierz taką długość nart, aby twoja waga była bliżej minimalnej wagi.
RHGWC25

Dane

Forma aktywności
rekreacja sportowa
Do techniki
klasycznej
System wiązań
Turnamic (kompatybilne z NNN)
W strefie odbiciowej
łuska
Taliowanie
51/49/50

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Narty Rossignol XTour Venture Junior + wiązania

Dziecięce i młodzieżowe narty do biegania techniką klasyczną po utwardzonych, przygotowanych trasach narciarskich, jak też poza nimi. W komplecie z wiązaniami Turnamic Step In JR.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także