Przygotowaliśmy kilka form płatności za towary zamówione w naszym sklepie. Niektóre z nich pozwalają nam niezwłocznie przystąpić do realizacji zamówienia i przygotowania paczki dla kuriera.

Formy płatności w sklepie internetowym

Forma płatności Opis Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia
Płacę online imoje
Za pośrednictwem imoje możesz dokonać szybkiego przelewu internetowego “pay by link”, zwanego też e-przelewem, zapłacić kartą bankową lub Blikiem. Właścicielem platformy imoje jest ING Bank Śląski, który gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Możesz skorzystać z imoje także, jeśli kartę, czy rachunek bankowy masz w innym banku.
Po otrzymaniu od operatora płatności potwierdzenia powodzenia transakcji, zazwyczaj w ciągu kilku minut od dokonania płatności.
Przelew na rachunek sklepu
Tradycyjny przelew bankowy na rachunek naszego sklepu. Przelewu możesz dokonać np. przez internetowy dostęp do Twojego banku albo składając druczek w placówce banku lub nawet na poczcie.
Po zaksięgowaniu środków na rachunku sklepu, czasami jeszcze tego samego dnia, z reguły nie później niż na następny dzień roboczy.
Płatność tpay
Za pomocą płatności tpay możesz dokonać szybkiego przelewu internetowego “pay by link”, zwanego też e-przelewem.
Po otrzymaniu od operatora płatności potwierdzenia powodzenia transakcji, zazwyczaj w ciągu kilku minut od dokonania płatności.

Płatność przy dostawie
Płatność odbywa się gotówką przekazywaną kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki. Ta forma łączy się z dodatkową opłatą w wysokości 10 zł doliczaną do kosztów przesyłki.

Po zakończeniu składania zamówienia przez Klienta.

Raty Pekao i Raty Pekao 0% za pośrednictwem tpay
Operacja odbywa się w 100% przez internet, a decyzja o przyznaniu środków pożyczki odbywa się nawet w ciągu kilku minut. Wystarczy Twoje oświadczenie o zarobkach i dowód osobisty. Raty można uzyskać na zakupy w kwocie od 100 zł na okres od 3 do 36 miesięcy. Możesz też rozłożyć płatność za zakupy na 3 raty 0%.

Operatorem technicznym Rat Pekao jest platforma tpay. Jeśli chcesz skorzystać z Rat Pekao, w formularzu zamówienia wskaż tpay jako formę płatności za zakupy i wybierz odpowiednie raty.

Po otrzymaniu od operatora płatności elektronicznego potwierdzenia powodzenia transakcji, niezwłocznie po przyznaniu rat przez bank.

Kalkulator rat Pekao

 

Kalkulator rat Pekao 0%