Rzetelne doradztwo

W biegowkowy.pl pracują osoby, które biegają na nartach, mają doświadczenie w dobieraniu sprzętu i szeroką wiedzę o narciarstwie biegowym. Więcej o zespole biegowkowy.pl przeczytasz na stronie O nas. Ten zespół potrafi doradzić jaki sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy.

Dobre produkty

Nasza wiedza o sprzęcie do narciarstwa biegowego pozwala nam na zaoferowanie w sklepie biegowkowy.pl towarów dobrej jakości. Sprzęt dostępny w naszym sklepie to produkty renomowanych marek specjalizujących się w produkcji wyposażenia narciarza biegowego. Wiele z oferowanych przez nas towarów mieliśmy okazję osobiście wypróbować na narciarskich trasach biegowych, gdyż stanowi część prywatnego ekwipunku pracowników sklepu. Często oferujemy to, co sami sprawdziliśmy.

Atrakcyjne ceny

Zależy nam aby sprzęt do narciarstwa biegowego był dostępny dla każdego. To znajduje odzwierciedlenie w atrakcyjnych cenach produktów eksponowanych w naszym sklepie.

Wyczerpujące opisy

Nasze doświadczenie pozwala nam zwrócić uwagę na istotne cechy naszych towarów. Opisy produktów zawierają istotne informacje z punktu widzenia narciarza biegowego. Tworzone są przez osoby, które same biegają na nartach i wiedzą na jakie cechy towaru zwrócić uwagę.

Dogodne formy płatności

Klienci sklepu biegowkowy.pl mogą wybrać dogodną dla siebie formę płatności: szybki przelew internetowy, płatność kartą bankową, tradycyjny przelew na rachunek sklepu lub zapłatę gotówką przy dostawie towaru.

Bezpłatna wysyłka

Przy zakupach na kwotę minimum 500 zł towar dostarczamy przesyłką kurierską na koszt sklepu. Przy niższych kwotach dotujemy wysyłkę towaru, dzięki czemu najczęściej nasi Klienci otrzymują zakupione produkty przesyłką kurierską w cenie paczki pocztowej.

Twoje zakupy pomagają w rozwoju polskiego narciarstwa biegowego

Część zysku sklepu biegowkowy.pl przeznaczana jest na dotowanie portalu nabiegowkach.pl - największego w naszym kraju medium zajmującego się powszechnym narciarstwem biegowym i dzięki któremu wiedza o biegówkach staje się dostępna dla każdego, a dyscyplina szybciej się rozwija.