Pasja

Sklep biegowkowy.pl jest efektem pasji. Pasji, jaką są biegówki dla twórców sklepu. To osoby, którzy chciały przez cały rok być blisko narciarstwa biegowego. Nie tylko w czasie wolnym, ale także w pracy. Owocem tej pasji jest m.in. ten sklep. Pozwala on pracującym w nim zapaleńcom realizować swoje zamiłowanie, a Klientom zaopatrywać się w sprawdzone towary dobrej jakości, dobierane przez ludzi, którzy sami biegają na nartach.

Twórcy sklepu biegowkowy.pl to osoby, które znacząco przyczyniły się do rozwoju powszechnych biegów narciarskich w Polsce upowszechniając wiedzę, organizując szkolenia, czy współtworząc jeden z dwóch polskich maratonów narciarskich - Ultrabiel. Sami uprawiają czynnie biegi narciarskie rywalizując w biegach w Polsce i zagranicą.

Specjalizacja

Biegowkowy.pl to jeden z nielicznych sklepów internetowych w Polsce, który specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu do narciarstwa biegowego, a jego zespół faktycznie zna się na dyscyplinie i sprzedawanych towarach. Ścisła specjalizacja pozwala poznać nam wszystkie oferowane produkty i wiedzieć niemal wszystko o ich cechach, wadach i zaletach.

Asortyment

W sklepie biegowkowy.pl znajdziecie produkty, które sami mamy lub chcielibyśmy mieć. Na wirtualnych półkach naszego sklepu wystawione są towary wyprodukowane przez renomowane firmy, których głównym obszarem działania jest narciarstwo biegowe i sporty Nordic.

Gwarancje

Czym byłaby nasza praca bez końcowego zadowolenia każdego Klienta? Dlatego udzielamy Klientom “gwarancji” naszego poważnego i odpowiedzialnego podejścia. Gwarantujemy rzetelne doradztwo, zaangażowanie w obsługę zamówień i terminową wysyłkę.

Więcej informacji

Przeczytaj też dlaczego warto kupować w sklepie biegowkowy.pl.