Buty Spine Polaris Skate

485,00 zł
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Buty do techniki łyżwowej do całorocznego biegania na nartorolkach i nartach biegowych w celach rekreacji i utrzymania dobrej formy dla osób poszukujących dopracowanych butów w przystępnej cenie. Buty kompatybilne z systemami wiązań: NNN, Prolink, Turnamic i Snowmatic.

Rozmiar buta EU
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

Buty Spine Polaris Skate Buty Spine Polaris Skate

Spine Polaris Skate to “wysoka półka” wśród butów do rekreacyjnego biegania techniką łyżwową. Stanowią doskonały wybór dla użytkowników nartorolek i narciarzy biegowych, którzy poszukują obuwia do rekreacji, treningu i startu w amatorskich zawodach. 

Precyzyjna konstrukcja okalająca stopę zapewnia dobre wsparcie, odporność na skręcanie i pewną kontrolę nad nartami w każdej fazie ruchu. Buty zostały zaopatrzone w plastikową cholewkę zapinaną przy pomocy taśmy na rzep, umożliwiającą dzięki zawiasom swobodny ruch w płaszczyźnie przód-tył. Dzięki temu buty są stabilne, co jest bardzo istotne przy biegu techniką łyżwową.

Sztywność butów potrzebną przy poruszaniu się krokami łyżwowymi zapewnia twarda podeszwa i zapiętek, wykonane z wysokiej jakości plastiku.

Spine Polaris wykonano w technologii "but w bucie", wewnętrzna warstwa o anatomicznym kształcie podnosi komfort użytkowania. Dopasowane do budowy stopy i perforowane wkładki zapewniają wewnętrzną termoregulację.

Buty są wiązane przy pomocy syntetycznej linki, która dokładnie opina stopę. W dobrym i szybkim zaciśnięciu pomaga tzw. szybkozamykacz. To pozwala na komfortowe zaciągnięcie linek nawet w rękawiczkach.  Nieprzemakalna, zamykana na zamek błyskawiczny powłoka zewnętrzna, sięga ponad but i cholewkę, dzieki czemu chroni stopę i część łydki podczas korzystania z butów na nartach. Osłona ta jednak może się nie zapinać do końca w wypadku korzystania z butów przez osoby o dużym obwodzie łydki ponad stawem skokowym.

Buty współpracują z wiązaniami narciarskimi w systemach: NNN, Prolink, Turnamic i Snowmatic.

Cena za jedną parę butów.

Dobierz rozmiar

 
rozmiar EU rozmiar CM M S
37 23,5 24,0 8,0
38 24,0 24,5 8,5
39 24,5 25,3 8,5
40 25,5 26,0 8,5
41 26,0 26,5 8,6
42 26,5 27,0 8,6
43 27,5 27,7 8,8
44 28,0 28,5 9,0
45 28,5 29,0 9,5
46 29,5 29,9 9,5
47 30,0 30,5 9,5

Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w najszerszym miejscu) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

Opis poszczególnych długości

Litera Opis
CM rekomendowana przez producenta długość stopy w centymetrach, na którą powinien pasować but
M całkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi [cm]
S szerokość wkładki w jej najszerszym miejscu [cm]

Dane

Forma aktywności
trening sportowy
Do techniki
łyżwowej
System wiązań
NNN
Poszycie buta
nieprzemakalne

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty Spine Polaris Skate

Buty do techniki łyżwowej do całorocznego biegania na nartorolkach i nartach biegowych w celach rekreacji i utrzymania dobrej formy dla osób poszukujących dopracowanych butów w przystępnej cenie. Buty kompatybilne z systemami wiązań: NNN, Prolink, Turnamic i Snowmatic.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (5)