Buty Rossignol X-6 Classic

599,00 zł
359,40 zł Oszczędź 40%
Cena brutto Dostawa w 1-2 dni

Dopracowane buty do biegania na nartach techniką klasyczną w celu utrzymania dobrej formy, jak też dla osób o lekkim zacięciu sportowym.

Rozmiar buta EU
Liczba
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Wyprzedaż!
  • -40%

Rossignol X-6 Classic to dobrze zaprojektowane i wykonane buty do narciarstwa biegowego. Ich dopracowana konstrukcja umożliwia nie tylko rekreacyjne bieganie, ale także starty w amatorskich biegach narciarskich, także długodystansowych. Nowatorski system Thermo Adjastable Fit sprawia, że but dostosowuje się do kształtu stopy pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało.

Precyzyjna konstrukcja okalająca stopę zapewnia dobre wsparcie, odporność na skręcanie i doskonałą kontrolę nad nartami w każdej fazie ruchu. Projektantom X-6 Classic udało się stworzyć buty, w których ruch stopy jest naturalny, dzięki czemu straty energii są ograniczone.

System szybkiego sznurowania pozwala na łatwe i skuteczne zaciśnięcie sznurówek bez ściągania rękawiczek. Wodoodporna, wysoka osłona pokrywająca sznurówki chroni stopę przed wilgocią, a asymetryczny zamek zapewnia komfort w okolicy podbicia. Osłona sięga wysoko nad kostkę tworząc “mankiet” zapobiegający dostawaniu się śniegu i chłodu do środka.

Plastikowe wzmocnienie pięty 3-D kontroluje nacisk i zwiększa trwałość butów. Podeszwa zapewnia stabilność i precyzyjne odbicie.

Buty współpracują z wiązaniami narciarskimi w systemach: NNN, Prolink, Turnamic i Snowmatic.

Cena za jedną parę butów.

Dobierz rozmiar

 
rozmiar EU M
36 23,3 cm
37 24 cm
40 26 cm
41 26,5 cm
42 27,5 cm
43 28 cm
44 29 cm
45 29,3 cm
46 29,7 cm

Rozmiary wg danych producenta. Wartość M została faktycznie zmierzona i podana jest w centymetrach [cm].

Opis poszczególnych długości

Litera Opis
M całkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi

Dane

Waga
510 g
Forma aktywności
turystyka
Do techniki
klasycznej
System wiązań
NNN
Poszycie buta
nieprzemakalne

Specyficzne indeksy

Komentarze

Napisz swoją opinię

Buty Rossignol X-6 Classic

Dopracowane buty do biegania na nartach techniką klasyczną w celu utrzymania dobrej formy, jak też dla osób o lekkim zacięciu sportowym.

Napisz swoją opinię

Inni wraz z tym produktem kupili także

Więcej z tej samej kategorii (11)