Lista produktów marki Bliz

Szwedzka firma specjalizująca się w produkcji artykułów służących do ochrony sportowców, w tym w szczególności okularów i kasków. Artykuły tej marki chętnie wybierane są przez światową elitę sportową.

Sportowe artykuły ochronne Bliz są ucieleśnieniem najlepszego skandynawskiego stylu. Charakteryzują się trwałością, nowoczesnym wzornictwem i sprawdzoną jakością. Stworzone, aby wytrzymać ostry północny klimat.

Bliz zapewnia maksymalną funkcjonalność i użyteczność, a jednocześnie gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę. Projektanci marki przy opracowywaniu produktów współpracują z czołowymi sportowcami. Klient może mieć pewność, że wybrane artykuły zostały zaprojektowane przez ludzi aktywnych dla ludzi aktywnych.

Ochronne artykuły sportowe Bliz przeznaczone są dla narciarzy, w tym biegowych, biegaczy i kolarzy. To okulary, kaski i ochraniacze dla osób z wiatrem we włosach, brudem i potem na twarzy.

Mamy tu 5 produktów.

Pokazuję 1-5 z 5 produkt(ów)

Wkładka korekcyjna do okularów Bliz Vision

Cena 99,00 zł

Oprawka na soczewki korekcyjne, którą można zainstalować w okularach Bliz Vision. Dzięki temu z okularów ochronnych i przeciwsłonecznych mogą korzystać także osoby z wadą wzroku.

Okulary Bliz Matrix (niebiesko-transparentne)

Cena 349,00 zł

Model wyposażony w cylindryczną, wysokiej jakości szybkę z systemem Hydro Lens Tech™ zapewniającą szerokie pole widzenia, co w połączeniu z dobrą wentylacją gwarantuje wyraźne widzenie w różnych warunkach pogodowych. Dzięki regulowanemu noskowi i zausznikom nosi się bardzo komfortowo. 

Okulary Bliz Matrix Small Face (bordowe)

Cena 349,00 zł

Model, który najlepiej prezentuje się na mniejszych twarzach, wyposażony w cylindryczną, wysokiej jakości szybkę z systemem Hydro Lens Tech™ zapewniającą szerokie pole widzenia, co w połączeniu z dobrą wentylacją gwarantuje wyraźne widzenie w różnych warunkach pogodowych. Dzięki regulowanemu...

Okulary Bliz Hybrid (czarne) + 2 szybki

Cena 399,00 zł

Jeden z topowych modeli marki Bliz, często wybierany przez sportowców do rywalizacji. Charakteryzuje się podwyższoną ramką, co daje lepszą ochronę przed naporem powietrza. Wysokiej jakości szybki z systemem Hydro Lens Tech™ zapewniają wyraźne widzenie. W zestawie dodatkowe dwie wymienne pary...

Okulary Bliz Vision Nano Optics Nordic Light...

Cena 499,00 zł

Wysoce zaawansowany technologicznie model okularów sportowych o dużej możliwości konfigurowania. Model bardzo lekki i elastyczny. Okulary wyposażono w dużą, cylindryczną szybkę zapewniającą wyjątkową przejrzystość optyczną i szerokie pole widzenia. Demontowalny wspornik Jawbone pozwala...