Lista produktów marki Bliz

Szwedzka firma specjalizująca się w produkcji artykułów służących do ochrony sportowców, w tym w szczególności okularów i kasków. Artykuły tej marki chętnie wybierane są przez światową elitę sportową.

Sportowe artykuły ochronne Bliz są ucieleśnieniem najlepszego skandynawskiego stylu. Charakteryzują się trwałością, nowoczesnym wzornictwem i sprawdzoną jakością. Stworzone, aby wytrzymać ostry północny klimat.

Bliz zapewnia maksymalną funkcjonalność i użyteczność, a jednocześnie gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę. Projektanci marki przy opracowywaniu produktów współpracują z czołowymi sportowcami. Klient może mieć pewność, że wybrane artykuły zostały zaprojektowane przez ludzi aktywnych dla ludzi aktywnych.

Ochronne artykuły sportowe Bliz przeznaczone są dla narciarzy, w tym biegowych, biegaczy i kolarzy. To okulary, kaski i ochraniacze dla osób z wiatrem we włosach, brudem i potem na twarzy.

Mamy tu 2 produktów.

Pokazuję 1-2 z 2 produkt(ów)

Aktywne filtry

Osłona twarzy Bliz Snow Visor

Cena 149,00 zł

Przeciwśniegowa szybka - osłona twarzy - marki najchętniej wybieranej przez elitę biegów narciarskich. Dla osób poszukujących ochrony przed zacinającym śniegiem i wiatrem.

Gogle Bliz Proflip OTG na okulary korekcyjne

Cena 499,00 zł

Najwyższej jakości gogle do narciarstwa biegowego marki najczęściej wybieranej przez elitę biegów narciarskich, z wymiennymi szybkami i twardym futerałem, dla osób noszących okulary korekcyjne.