Narty biegowe Peltonen Supra X WCR Skating NIS

Wyczynowe narty biegowe do techniki łyżwowej z przeznaczeniem do rywalizacji na najwyższym szczeblu, w tym w zawodach Pucharu Świata, stworzone dla najbardziej wymagających biegaczy narciarskich i biathlonistów.

Szczegóły

693,00 zł

Obniżka !

1 650,00 zł

-58%

Dostępność: do 24 h

Peltonen Supra X WCR to najwyższy model nart tego producenta słynący ze zdolności do rozwijania bardzo dużych prędkości. Przeznaczony do rywalizacji techniką łyżwową na zawodach najwyższej rangii, w tym Igrzyskach Olimpijskich, Pucharze Świata, czy Mistrzostwach Świata. Supra X WCR są niezwykle lekkie, zawdzięczają to m.in. konstrukcji przy wykorzystaniu technologii "Hybtonite Nanocarbon Aviflex honeycomb" zapewniającej wymaganą sztywność przy zachowaniu bardzo niskiej wagi. Teraz dzięki przystępnej cenie dostępne także dla wszystkich biegaczy o sportowych ambicjach.

Peltonen Supra X WCR produkowane są w trzech profilach:

  • cold - na zimne i mocno ubite (twarde) śniegi - w tej wersji narty mają wyższe wygięcie, otrzymały sztywniejsze i twardsze przody oraz skrócone strefy ślizgu i przeniesienia siły odbicia, struktura w ślizgach jest delikatna i zapewnia optymalną jazdę w temperaturze do -9°C, 
  • universal - na standardowe warunki ze strukturą na temperatury -4 / +4°C - tu wygięcie profilu narty jest nieco mniejsze, a strefa odbicia - strefa ślizgu została wydłużona, co umożliwia uzyskiwanie wyższych prędkości na płaskich nawierzchniach, konstrukcja narty zapewnia dobre odprowadzanie wody na mokrych śniegach,
  • wet - na mokre śniegi i wyższe temperatury - konstrukcja narty w tej wersji zapewnia jeszcze niższy profil (wygięcie) przedłużając strefy ślizgu odpowiedzialne za przeniesienie siły, transparentny i twardszy ślizg WSB pozwala na utworzenie głębszych struktur, które jeszcze lepiej odprowadzają wodę.

 
Narty fabrycznie wyposażono w płytę NIS Rottefella z siedmiostopniową regulacją przesunięcia. Można w nich bezinwazyjnie montować wszystkie wiązania w systemie NNN przeznaczone do instalacji na płytach NIS, jak też wiązania SNS Pilot w tradycyjny sposób przez nawiercenie otworów. W zakładce "Akcesoria" znajdziesz wiązania rekomendowane do montażu w tych nartach.

Narty dostępne są w trzech twardościach: soft (miękkie), medium (średnie) i hard (twarde).

Narty są fabrycznie nowe. Mogą posiadać drobne niedociągnięcia, jak ślady po naklejkach kontrolnych, czy zanieczyszczenia (zakurzenia) z magazynu. Mogą też występować miejscowe braki w wykończeniu szaty graficznej, w tym nieciągłości lakieru na łączeniu zewnętrznych warstw, ale na obszarze nie większym niż kilku mm², co nie ma najmniejszego wpływu na konstrukcję, czy trwałość sprzętu. Jeśli takie niedostatki w ogóle wystepują, bywają prawie niewidoczne.

Cena za jedną parę nart.

Tabela przedziałów wagowych dla nart Peltonen Supra X WCR Skating NIS

Długość nartsztywnośćmin. waga*max. waga*
181 cmsoft55 kg60 kg
181 cmmedium60 kg65 kg
181 cmhard65 kg70 kg
188 cmsoft65 kg70 kg
188 cmmedium70 kg80 kg
188 cmhard80 kg95 kg

* - waga użytkownika nart

  • Forma aktywności zawody
  • Do techniki łyżwowej
  • Waga 1100 g / 188 cm
  • Zainstalowana płyta NIS tak
  • Taliowanie 44/44/44

Napisz swoją recenzję

Narty biegowe Peltonen Supra X WCR Skating NIS

Narty biegowe Peltonen Supra X WCR Skating NIS

Wyczynowe narty biegowe do techniki łyżwowej z przeznaczeniem do rywalizacji na najwyższym szczeblu, w tym w zawodach Pucharu Świata, stworzone dla najbardziej wymagających biegaczy narciarskich i biathlonistów.

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane