Narty biegowe ONEWAY Premio 10 Classic

Zawodnicze narty biegowe do techniki klasycznej o najlepszych parametrach. Model zaprojektowany do startów w zawodach najwyższej rangi, w tym Pucharze Świata FIS i Igrzyskach Olimpijskich.

Szczegóły

599,60 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż !

1 499,00 zł

-60%

Dostępność: do 24 h

Serią Premio firma OneWay oznacza produkty przeznaczone dla wymagających narciarzy i zawodników, także startujących w zawodach najwyższej rangi, w tym w Pucharze Świata FIS. Premio 10 to model wykorzystywany przez zawodników wyczynowych. Narty charakteryzują się najlepszymi z możliwych parametrami. Wszystko w nich jest “naj”. Bardzo wysokie noty w testach uzyskały ślizgi. Narty OW Premio 10 Classic są stabilne, łatwe w kontrolowaniu, zapewniają mocne odbicie.

Rdzeniem nart jest konstrukcja z nomexu, co zapewnia niezwykłą lekkość. Narty zostały wyposażone w długą strefę smarowania aby zapewnić bezpieczne odbicie i szybki poślizg.

W zakładce "Akcesoria" nad opisem dostępne są wiązania odpowiednie dla tego modelu nart.

  • Forma aktywności zawody
  • Do techniki klasycznej
  • W strefie odbiciowej wymaga smarowania
  • Budowa rdzenia Light Core Nomex
  • Zainstalowana płyta NIS nie
  • Taliowanie 44/44/44

Tabela przedziałów wagowych dla nart OneWay Premio 10 Classic

 
sztywność nartSoftMedium
Długość nartmin. waga*max. waga*min. waga*max. waga*
188 cm35 kg45 kg45 kg55kg
196 cm45 kg55 kg55 kg65 kg
201 cm55 kg65 kg65 kg80 kg
206 cm65 kg80 kg80 kg95 kg

* - waga użytkownika nart

Jak wybrać odpowiednią długość nart?

Różne długości obecnie produkowanych nart biegowych przeznaczone są dla użytkowników o różnej wadze ciała. Przy wyborze rozmiaru należy kierować się przede wszystkim wagą i zaawansowaniem użytkownika.

Wybierz narty dla siebie

  1. W powyższej tabeli znajdź przedział wagowy, w którym się mieścisz. Odczytaj jaka długość nart jest odpowiednia dla tej wagi ciała.
  2. Jeżeli jesteś osobą początkującą, lepiej żeby twoja waga była zbliżona do wartości maksymalnej z przedziału wagowego dla nart krótszych. Jeśli poziom twojego zaawansowania jest bardzo wysoki, wybierz taką długość nart, aby twoja waga była bliżej minimalnej wagi.

Przy jednoczesnym zakupie nart i wiązań, na życzenie kupującego i pod warunkiem zapłaty za towar z góry, wiązania montowane są bezpłatnie. Prosimy o zaznaczenie przy zakupie, że wiązania powinny zostać zainstalowane.

Montaż wiązań NNN

W procesie składania zamówienia należy podać rozmiar buta użytkownika, dla którego mają być zamontowane wiązania.

Wiązania i narty z płytą NIS

Niektóre modele nart są fabrycznie zintegrowane z płytami NIS, które umożliwiają instalację wiązań bez nawiercania otworów. Wymagają wiązań zaprojektowanych do pracy w systemie NIS. Takie wiązania oznaczone są zazwyczaj symbolem NIS w nazwie.

Jeżeli zakupione wiązania nie są dostosowane do współpracy z płytami NIS, a narty mają zainstalowane takie płyty, wówczas montaż wiązań odbywa się w sposób tradycyjny przez wywiercenie otworów w płycie NIS i narcie. Zamontowane w ten sposób wiązania funkcjonują tak samo dobrze jak wiązania montowane na nartach bez płyt NIS.

Jeżeli narty nie mają fabrycznych płyt NIS, a zakupione wiązania są zaprojektowane do współpracy z tymi wiązaniami, wówczas nasz serwis montuje na nartach substytuty płyt NIS - produkowane przez Rottefellę zamienniki. Te instalowane są w sposób tradycyjny na wkręty, a wiązania montowane są na nich identycznie jak na fabrycznie zintegrowanych z nartami płytach. Koszt zamienników pokrywa sklep.

Przeczytaj więcej informacji o zasadach montowania wiązań w biegowkowy.pl.

Napisz swoją recenzję

Narty biegowe ONEWAY Premio 10 Classic

Narty biegowe ONEWAY Premio 10 Classic

Zawodnicze narty biegowe do techniki klasycznej o najlepszych parametrach. Model zaprojektowany do startów w zawodach najwyższej rangi, w tym Pucharze Świata FIS i Igrzyskach Olimpijskich.

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane