Narty biegowe ONEWAY Premio 8 Classic

Sportowe narty do techniki klasycznej zapewniające stabilność i mocne odbicie.

Szczegóły

479,40 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż !

799,00 zł

-40%

Dostępność: do 24 h

Serią Premio firma OneWay oznacza produkty przeznaczone dla wymagających narciarzy i zawodników. Model Premio 8 Classic zaprojektowany został z myślą o ambitnych biegaczach narciarskich do treningu i udziału w zawodach techniką klasyczną. OneWay Premio 8 to narty stworzone na wzór najwyższego modelu firmy Premio 10, dzięki czemu ich użytkownicy mogą cieszyć się jakością i wydajnością w przystępnej cenie. Premio 8 Classic bardzo dobrze wypadły w testach, w których bardzo wysoko oceniono je za: odbicie, wchłanianie smarów i parafin, zdolność do utrzymania kierunku jazdy i trwałość.

Rdzeniem nart Premio 8 jest bardzo lekkie drewno. W konstrukcji nart wykorzystano też włókno szklane. To zapewnia wyjątkową stabilność i przeniesienie sił. Zawodniczy ślizg nart zyskał uniwersalną strukturę. Dzięki temu OneWay Premio 8 doskonale radzą sobie we wszystkich temperaturach i warunkach śnieżnych.

Narty wymagają smarowania na poślizg i odbicie.

W zakładce "Akcesoria" nad opisem dostępne są wiązania odpowiednie dla tego modelu nart.

  • Forma aktywności trening
  • Do techniki klasycznej
  • Waga 1270 g (201 cm)
  • W strefie odbiciowej wymaga smarowania
  • Budowa rdzenia Wood Core
  • Zainstalowana płyta NIS nie
  • Taliowanie 45/45/45

Tabela przedziałów wagowych dla nart OneWay Premio 8

 
Długość nartmin. waga*max. waga*
180 cm40 kg55 kg
188 cm50 kg65 kg
196 cm60 kg75 kg
201 cm70 kg85 kg
206 cm80 kg95+ kg

* - waga użytkownika art

Jak wybrać odpowiednią długość nart?

Różne długości obecnie produkowanych nart biegowych przeznaczone są dla użytkowników o różnej wadze ciała. Przy wyborze rozmiaru należy kierować się przede wszystkim wagą i zaawansowaniem użytkownika.

Wybierz narty dla siebie

  1. W powyższej tabeli znajdź przedział wagowy, w którym się mieścisz. Odczytaj jaka długość nart jest odpowiednia dla tej wagi ciała.
  2. Jeżeli jesteś osobą początkującą, lepiej żeby twoja waga była zbliżona do wartości maksymalnej z przedziału wagowego dla nart krótszych. Jeśli poziom twojego zaawansowania jest bardzo wysoki, wybierz taką długość nart, aby twoja waga była bliżej minimalnej wagi.

Przy jednoczesnym zakupie nart i wiązań, na życzenie kupującego i pod warunkiem zapłaty za towar z góry, wiązania montowane są bezpłatnie. Prosimy o zaznaczenie przy zakupie, że wiązania powinny zostać zainstalowane.

Montaż wiązań NNN

W procesie składania zamówienia należy podać rozmiar buta użytkownika, dla którego mają być zamontowane wiązania.

Wiązania i narty z płytą NIS

Niektóre modele nart są fabrycznie zintegrowane z płytami NIS, które umożliwiają instalację wiązań bez nawiercania otworów. Wymagają wiązań zaprojektowanych do pracy w systemie NIS. Takie wiązania oznaczone są zazwyczaj symbolem NIS w nazwie.

Jeżeli zakupione wiązania nie są dostosowane do współpracy z płytami NIS, a narty mają zainstalowane takie płyty, wówczas montaż wiązań odbywa się w sposób tradycyjny przez wywiercenie otworów w płycie NIS i narcie. Zamontowane w ten sposób wiązania funkcjonują tak samo dobrze jak wiązania montowane na nartach bez płyt NIS.

Jeżeli narty nie mają fabrycznych płyt NIS, a zakupione wiązania są zaprojektowane do współpracy z tymi wiązaniami, wówczas nasz serwis montuje na nartach substytuty płyt NIS - produkowane przez Rottefellę zamienniki. Te instalowane są w sposób tradycyjny na wkręty, a wiązania montowane są na nich identycznie jak na fabrycznie zintegrowanych z nartami płytach. Koszt zamienników pokrywa sklep.

Przeczytaj więcej informacji o zasadach montowania wiązań w biegowkowy.pl.

Napisz swoją recenzję

Narty biegowe ONEWAY Premio 8 Classic

Narty biegowe ONEWAY Premio 8 Classic

Sportowe narty do techniki klasycznej zapewniające stabilność i mocne odbicie.

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane