Narty biegowe Rossignol Snow Flake Waxless

Stabilne narty biegowe dla dzieci. Dzięki wyjątkowej szacie graficznej każdy młody adept biegówek polubi tę aktywność.

Szczegóły

179,40 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż !

299,00 zł

-40%

Dostępność: do 24 h

Narty Snow Flake są doskonałym wyborem dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z biegówkami. Mają wyjątkową, dziecięcą szatę graficzną. Ich przemyślana konstrukcja sprawia, że są lekkie i stabilne. Rdzeń nart wykonany w technologii Air Channel pozwala zachować optymalną wagę. Narty są łatwe w prowadzeniu. Konstrukcja nazwana Active Cap zwiększa stabilność poprzeczną pozostawiając czub i ogon narty swobodnym, dzięki czemu mogą one łatwo dostosowywać się do nierówności terenu. Łuska AR Plus wycięta w ślizgu w strefie odbiciowej zapewnia dobrą przyczepność przy przeniesieniu ciężaru na nartę.

 • Forma aktywności zabawa i rekreacja
 • Do techniki klasycznej
 • Waga 400 g
 • W strefie odbiciowej łuska
 • Budowa rdzenia drewno z kanałami powietrznymi
 • Zainstalowana płyta NIS nie
 • Taliowanie 50/50/50

Przy jednoczesnym zakupie nart i wiązań, na życzenie kupującego i pod warunkiem zapłaty za towar z góry, wiązania montowane są bezpłatnie. Prosimy o zaznaczenie przy zakupie, że wiązania powinny zostać zainstalowane.

Montaż wiązań NNN

W procesie składania zamówienia należy podać rozmiar buta użytkownika, dla którego mają być zamontowane wiązania.

Wiązania i narty z płytą NIS

Niektóre modele nart są fabrycznie zintegrowane z płytami NIS, które umożliwiają instalację wiązań bez nawiercania otworów. Wymagają wiązań zaprojektowanych do pracy w systemie NIS. Takie wiązania oznaczone są zazwyczaj symbolem NIS w nazwie.

Jeżeli zakupione wiązania nie są dostosowane do współpracy z płytami NIS, a narty mają zainstalowane takie płyty, wówczas montaż wiązań odbywa się w sposób tradycyjny przez wywiercenie otworów w płycie NIS i narcie. Zamontowane w ten sposób wiązania funkcjonują tak samo dobrze jak wiązania montowane na nartach bez płyt NIS.

Jeżeli narty nie mają fabrycznych płyt NIS, a zakupione wiązania są zaprojektowane do współpracy z tymi wiązaniami, wówczas nasz serwis montuje na nartach substytuty płyt NIS - produkowane przez Rottefellę zamienniki. Te instalowane są w sposób tradycyjny na wkręty, a wiązania montowane są na nich identycznie jak na fabrycznie zintegrowanych z nartami płytach. Koszt zamienników pokrywa sklep.

Przeczytaj więcej informacji o zasadach montowania wiązań w biegowkowy.pl.

Ocena 
Aldona Reczko
06-12-2013

Ulubione nartki mojej córuni

Moja córka stawiała na tych nartach swoje pierwsze kroki. Bardzo polubiła te narty i chętnie wychodziła z nami na biegówki. Kupiłabym jej większy rozmiar, ale już wyrosła.

  Napisz swoją recenzję !

  Napisz swoją recenzję

  Narty biegowe Rossignol Snow Flake Waxless

  Narty biegowe Rossignol Snow Flake Waxless

  Stabilne narty biegowe dla dzieci. Dzięki wyjątkowej szacie graficznej każdy młody adept biegówek polubi tę aktywność.

  Napisz swoją recenzję

  Produkty powiązane