Montaż wiązań

Montaż wiązań w sklepie biegowkowy.pl

W wypadku jednoczesnego zakupienia w naszym sklepie nart i wiązań, montaż wiązań odbywa się bezpłatnie. Prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami dotyczącymi instalacji wiązań.

Oszczędzasz do 40 zł przy montażu wiązań
Przy jednoczesnym zakupie nart i wiązań w naszym sklepie wiązania zamontujemy gratis. W ten sposób oszczędzisz czas i pieniądze. Montaż wiązań w specjalistycznym serwisie kosztuje przeciętnie 40 zł.

Wiązania montujemy na życzenie

Wiązania montowane są na zakupionych nartach wyłącznie na życzenie Klienta. Po zakupie prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia, że wiązania mają być zainstalowane. Jeżeli nie otrzymamy takiej prośby, wówczas domyślnie traktujemy, że zakupione towary mają być przesłane osobno, bez montażu.

Podaj rozmiar buta

W wypadku zakupu wiązań w systemie NNN produkowanych przez firmę Rottefella, sprzedawanych także pod markami Rossignol, czy Fischer, do prawidłowego montażu potrzebujemy znać rozmiar buta użytkownika sprzętu. Przy zakupie w komentarzu do zamówienia należy podać rozmiar, dla którego mają być zamontowane wiązania. W wypadku montażu wiązań Salomon (sprzedawanych też pod marką OneWay), taka informacja nie jest wymagana.

Dłuższy czas realizacji

Montaż wiązań wydłuża czas jaki mija od zamówienia do wysłania produktu. Najczęściej potrzebujemy na tę operację dodatkowego jednego dnia roboczego.

Wyłącznie przy przedpłacie

Montaż wiązań to ingerencja fizyczna w zakupiony sprzęt. Wymaga rozpieczętowania fabrycznych opakowań towarów, a często także nawiercenia otworów w nartach. Dlatego wiązania montujemy wyłącznie w wypadku zapłaty za towar z góry. Przy opcji płatności przy dostarczeniu towaru (za pobraniem) zamówione produkty wysyłamy bez montażu.

Uznajemy reklamacje, ale nie odstąpienia

Przy montażu wiązań na nartach należy uznać, że komplet (narty i wiązania), który powstaje w efekcie tej operacji jest towarem tworzonym na zamówienie Klienta. Po zamontowaniu wiązań Klient traci możliwość odstąpienia od umowy i zwrotu tego towaru (szczegóły w Zasadach sklepu). Nadal uznawana jest gwarancja producenta i honorowane są reklamacje.