Czyszczenie magazynów Rossignola 2017, obniżki do 75%

Akcja "Czyszczenie magazynów Rossignola"

Już po raz drugi razem z Rossignolem i portalem nabiegowkach.pl prowadzimy akcję wyprzedaży butów i nart z segmentu sportowego i wyczynowego. We francuskich magazynach Rossignola znaleźliśmy narty i buty w rewelacyjnych cenach. Modele sprzed roku, dwóch, czy kilku lat. Sprzęt oczywiście nowy i pełnowartościowy. Akcja trwa do 8 listopada 2017 lub do wyczerpania zapasów.

Uwaga! Promocja zakończona!

Po raz drugi udana akcja

Portal nabiegowkach.pl po raz drugi namówił Rossignola - jednego z największych i najlepszych na świecie producentów nart i butów biegowych - aby odnalezione końcówki serii zaoferować polskim klientom. Podobna akcja odbyła się na jesieni 2015 roku i udała się znakomicie.

W aktualnej promocji trwającej do 8 listopada tylko w sklepie biegowkowy.pl możecie kupić wyczynowe narty i buty, sprawdzone na Pucharze Świata w biegach narciarskich i Igrzyskach Olimpijskich, z rabatami od ceny katalogowej sięgającymi nawet 75%

Jak działa aktualna akcja?

Dostępny sprzęt oferujemy na stronach naszego sklepu. Uwaga! Liczba jest ograniczona, to są już ostatnie pary zalegające w magazynie.

Do środy 8 listopada 2017 roku zamów towar na stronach naszego sklepu (przez koszyk i formularz) oraz zapłać za niego. Opłaty możesz dokonać tradycyjnym przelewem bankowym (tylko do wtorku 7 listopada), tak aby we środę 8 listopada środki zaksięgowały się na naszym rachunku, przelewem internetowym tpay.com (dawniej transferuj.pl) lub kartą bankową.

Złożone zamówienia przekażemy do Francji. Rossignol potrzebuje około 2-3 tygodni na dostarczenie sprzętu do nas. Spodziewamy się go w naszym magazynie na przełomie listopada i grudnia. Gdy go tylko otrzymamy niezwłocznie wyślemy towary do nabywców.

Jeżeli kupisz narty i wiązania dostępne w naszym sklepie (NNN na płyty NIS lub wiązania Salomona), zamontujemy je gratis, po tym jak towar trafi do naszego sklepu. W komentarzu do zamówienia wpisz rozmiar buta użytkownika, dla którego mamy zamontować wiązania. Jeśli nie wpiszesz nic w komentarzu, towary wyślemy niezmontowane.

Dostępny sprzęt

Ceny nart i butów dostępnych w tej promocji przypominają ceny sprzętu podstawowego - turystycznego. Jednak wszystkie prezentowane poniżej modele to klasa sportowa lub wyczynowa. Modele X-IUM World Cup to sprzęt, na którym biegają zawodnicy w Pucharze Świata FIS w biegach narciarskich i biathlonie, w tym m.in. dwukrotny mistrz olimpijski w biathlonie Martin Fourcade, czy mistrz olimpijski i świata Nikita Kriukow. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji trochę sprzętu o najwyższej jakości trafi także do polskich biegaczy.

Wybierz sprzęt dla siebie.

Narty

Zymax Skating NIS

Narty klasy sportowo-rekreacyjnej dla osób poszukujących lekkich i stabilnych nart pozwalających na płynną jazdę techniką łyżwową.
więcej >>

Zymax Classic AR

Narty klasy sportowo-rekreacyjnej wyposażone w łuskę w strefe odbiciowej idealnie nadające się na treningi dla narciarzy o zacięciu sportowym.
więcej >>

Delta Classic NIS AR

Sportowe narty do techniki klasycznej wyposażone w łuskę w strefie odbiciowej zaprojektowane zostały dla wymagających narciarzy. Uznawane za jedne z najszybszych na rynku nart z łuską. Narty doskonale nadają się na treningi, a osobom, które nie lubią smarować nart na trzymanie, dobrze posłużą podczas masowych biegów narciarskich.
więcej >>

X-IUM Skating WC 3 White Base

Nieco starszy, wyczynowy model nart do techniki łyżwowej. Narty wyposażone w rewelacyjne - białe ślizgi przeznaczone do szybkiej jazdy na mokrych, ciepłych i gruboziarnistych śniegach. Ze względu na ocieplenie klimatu takie warunki coraz częściej spotykamy w zimie. Idealne na Bieg Piastów.
więcej >>

X-IUM Classic WC 3 White Base

Nieco starszy, lecz różniący się praktycznie tylko szatą graficzną, wyczynowy model nart do techniki klasycznej. Narty wyposażone w białe ślizgi umożliwiające wyjątkowo szybką jazdę na mokrych, ciepłych i gruboziarnistych śniegach. Polecane na starty w Biegu Piastów.
więcej >>

Narty racing X-IUM Classic WCS

X-IUM Classic WCS-C2

Narty wyposażone w ślizg C2 nadają się do biegania w większości warunków śniegowych, co czyni tę wersję najbardziej uniwersalną. 
więcej >>

X-IUM Classic WCS-C1

Model ze ślizgiem C1 został zaprojektowany do biegania na zimnych oraz świeżo spadłych śniegach, tam gdzie stosowane są twarde smary odbiciowe.
więcej >>

X-IUM Classic WCS-C2 R-GRIP

Narty z uniwersalnym ślizgiem, jak w modelu C2, wyposażone w strefę niewymagającą smarowania na tzw. trzymanie. Mikro-kontakt zwany także mikro-łuską nadaje się szczególnie tam, gdzie istnieją problemy ze smarowaniem, np. w warunkach zmiennych, gdy temperatura waha się trochę ponad lub poniżej zera i trudno przewidzieć zmiany pogody. Szczególnie polecany do rywalizacji w wiosenne miesiące, także podczas Biegu Piastów. 
więcej >>

X-IUM Classic WCS-C3

Model polecany do biegania w ciepłych warunkach lub po zleżałym śniegu. Większa przestrzeń między komorą a podłożem ułatwia smarowanie klistrami, które stanowią zawsze grubszą warstwę niż smary twarde.
więcej >>

X-IUM Classic WCS-C3 White Base

Wyczynowe narty do techniki klasycznej wzmocnione warstwą włókna węglowego. Białe ślizgi nart umożliwiają założenie głębszej struktury, dzięki czemu narty szczególnie dobrze jadą w mokrych warunkach. Większa przestrzeń między komorą a podłożem ułatwia smarowanie klistrami.
więcej >>

Buty

X-6 Classic

Solidne i dobrze dopracowane buty do techniki klasycznej. Idealny wybór dla osób, które do turystyki i rekreacji na biegówkach poszukują butów o charakterystyce zaczerpniętej z butów sportowych. Współpracują z systemem wiązań NNN.
więcej >>

X-IUM WC Skate LVF Black/Solar

Najwyższy model butów do techniki klasycznej przeznaczony dla zawodników z elity sportowej. Model charakteryzuje się stosunkowo wąską przestrzenią na stopy, co szczególnie docenią biegacze lubiący dobre dopasowanie obuwia. Do wiązań NNN.
więcej >>

X-IUM Skate

Buty z klasy wyczynowej zaprojektowane dla biegaczy poszukujących sprzętu umożliwiającego bieganie techniką klasyczną na najwyższym poziomie sportowym. Wyposażone m.in. w cholewkę zbudowaną w 100% z włókna węglowego oraz niskoprofilową podeszwę Xcelerator. Do wiązań NNN.
więcej >>

X-IUM W.C. Pursuit

Najwyższej klasy, wyczynowe buty zaprojektowane dla elity sportowej do startów w biegach łączonych, gdzie połowa dystansu pokonywana jest techniką klasyczną, a druga łyżwową. Buty usztywnione zostały włóknem węglowym w stawie skokowym, dzięki czemu zapewniają doskonałe wsparcie przy technice łyżwowej. Elastyczna podeszwa pozwala na efektywny bieg techniką klasyczną. Doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą mieć jedne buty do obu technik. Współpracują z wiązaniami NNN.
więcej >>

X-IUM W.C. Classic

Ultra lekkie buty do techniki klasycznej zaprojektowane z myślą o elicie biegów narciarskich. Jeszcze lżejsze niż poprzedni model. Wyposażone w karbonowe wzmocnienia i niskoprofilową podeszwę Xcelerator zapewniające stabilność, moc i przeniesienie sił przy jednoczesnej redukcji wagi. Współpracują z wiązaniami NNN.
więcej >>

X-IUM W.C. Skate

Wysokowydajne buty do techniki łyżwowej wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Przeznaczone dla elity biegów narciarskich i zaawansowanych sportowców. Karbonowa cholewka i podeszwa zapewniają sztywność niezbędną przy rywalizacji na najwyższym poziomie. Do wiązań NNN.
więcej >>

X-IUM Premium Skate

Buty do techniki łyżwowej zaprojektowane dla elity zawodników biegów narciarskich i biathlonu, w tym dla dwukrotnego mistrza olimpijskiego Martina Fourcada. Model doskonalony podczas kilku sezonów startów zawodników Rossignola w Pucharze Świata. Wyposażony m.in. w wyjątkowo lekki karbonowy szkielet, anatomicznie dopasowaną 100% karbonową cholewkę. Do wiązań w systemie NNN.
więcej >>

* cena katalogowa tego modelu lub odpowiednika w bieżącej kolekcji

 

Zasady akcji “Czyszczenie magazynów Rossignola 2017”

 1. Akcja “Czyszczenie magazynów Rossignola 2017” (“Akcja”) jest organizowana przez sklep biegowkowy.pl (“Sklep”) oraz portal nabiegowkach.pl zwane Organizatorem Akcji.
 2. Akcja trwa od 2.11.2017 do 8.11.2017 do 23:59 (“Okres trwania”) z możliwością zmiany czasu jej trwania, w tym skrócenia lub wydłużenia.
 3. W Akcji udział może wziąć każdy Klient sklepów biegowkowy.pl oraz każdy czytelnik portalu nabiegowkach.pl.
 4. W Okresie trwania Akcji niektóre Towary marki Rossignol (“Towary”) oferowane w Sklepie, oznaczone symbolem “Czyszczenie magazynów Rossignola”, sprzedawane są w niższych cenach.
 5. Aby kupić Towar należy:
  1. dokonać zamówienia za pośrednictwem stron internetowych Sklepu,
  2. dokonać zapłaty za Towar przelewem bankowym, przelewem internetowym tpay.com lub kartą bankową,
  3. płatności powinny być dokonywane w taki sposób, aby środki zostały zaksięgowane na rachunku bankowym sklepu przed końcem Okresu trwania Akcji,
  4. w wypadku zapłaty przelewem bankowym pieniądze powinny być zaksięgowane na rachunku bankowym sklepu najpóźniej 8.11.2017, przy wyborze pozostałych form płatności (tpay.com lub karta bankowa) zapłaty mogą być dokonywane do ostatniego dnia trwania Akcji.
 6. Towary objęte Akcją znajdują się w magazynach firmy Rossignol lub jej przedstawicieli.
 7. Niezwłocznie po zakończeniu Okresu trwania Akcji lista zamówionych i opłaconych Towarów zostanie przekazana do Rossignola.
 8. Okres oczekiwania na zamówione Towary to od 2 do 3 tygodni od zakończenia Okresu trwania Akcji. Towary powinny znaleźć się w magazynie Sklepu najpóźniej do 10 grudnia 2017 roku.
 9. Gdy tylko Towar trafi do magazynu Sklepu, zostanie niezwłocznie wysłany do zamawiającego.
 10. Organizator Akcji nie gwarantuje dostępności zamawianych Towarów. Zostały one zarezerwowane w magazynach firmy Rossignol lub jej przedstawicieli, lecz z przyczyn niezależnych od Organizatora ich dostępność może być inna niż podczas dokonywania rezerwacji. W wypadku braku dostępności Towaru Sklep może odmówić jego sprzedaży. Informację o ostatecznej dostępności Towaru Sklep otrzyma w momencie dostarczenia przesyłki od firmy Rossignol i jej przedstawicieli. Towary będą dostarczane do Klientów w kolejności dokonywania zamówień. Wszystkie środki pobrane od Klientów za niedostępne Towary zostaną zwrócone Klientom najpóźniej w ciągu 4 dni roboczych od dostarczenia do Sklepu przesyłki zawierającej Towary i stwierdzenia braków.
 11. Towary oferowane w Akcji są nowe i objęte gwarancją producenta. Towary są sprowadzane na indywidualne zamówienie Konsumenta, z tego względu Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy.
 12. Rabaty podawane przy opisie Towarów podawane są w odniesieniu do aktualnych cen katalogowych dla bieżącej kolekcji Rossignola.
 13. Towary objęte Akcją sprzedawane są do wyczerpania zapasów.
 14. Akcja nie łączy się z innymi ofertami, promocjami lub rabatami.
 15. Regulamin Akcji dostępny jest na stronie www.biegowkowy.pl.
 16. Integralną częścią tego regulaminu są Zasady zakupów w biegowkowy.pl.