Buty Rossignol X-IUM WC Skate LVF New Solar Powiększ

Buty Rossignol X-IUM WC Skate LVF New Solar

Ultra lekkie buty do techniki łyżwowej zaprojektowane z myślą o sportowcach wyczynowych. Doskonałe dla osób o smukłych stopach.

Szczegóły

419,70 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż !

1 399,00 zł

-70%

Dostępność: do 24h

W czasie, gdy X-IUM WC Skate podbijały rynek, były to najlżejsze buty do techniki łyżwowej w jakich biegano w Pucharze Świata na nartach. Wersja LVF (Low Volume Fit) zapewnia lepsze dopasowanie i "czucie śniegu" narciarzom z wąskimi stopami.

Rossignol X-IUM World Cup Classic zostały stworzone dla zaawansowanych narciarzy i profesjonalnych zawodników. Dokładnie w takich butach jeszcze klika lat temu walczono o medale Pucharu i Mistrzostw Świata, czy olimpijskie. Buty te to doskonały wybór dla osób, które poszukują najlepszej jakości i technologii. 

Modele butów X-IUM WC wyposażone są w uszytą bezszwowo zewnętrzną pokrywę sznurowadeł oraz asymetryczny system wiązania dostosowany do anatomicznych cech ludzkiej stopy. Technologie Lock Down (zapobiegającej osiowej rotacji stopy) oraz Active Control wspierające kostkę powodują precyzyjne dopasowanie do stopy. Podeszwa R3 Skate zapewnia odpowiednią sztywność niezbędną podczas biegu techniką łyżwową. W butach X-IUM WC Skate zastosowano wzmocnioną podeszwę środkową przyszytą ultra cienkim i wytrzymałym ściegiem zapewniając trwałość obuwia. 

Zewnętrzny "kokpit" usztywniający but po bokach i utrzymujący sztywność w stawie skokowym został wykonany w 100% z włókna węglowego. Jest on niezwykle lekki i sztywny. Zapewnia doskonałą dystrybucję mocy i stabilność w każdych warunkach terenowych bez strat energii. To cechy niezwykle ważne podczas biegania techniką łyżwową.

System Thermo Adjustable Fit wykorzystany w butach X-IUM WC Skate powoduje ścisłe dopasowanie poszycia butów pod wpływem temperatury ciała. Dzięki czemu model ten z jednej strony jest niezwykle wygodny, z drugiej zapewnia najwyższą wydajność sprawdzoną przez wyczynowych zawodników Pucharu Świata FIS.

Buty współpracują z wiązaniami w systemie NNN.

 

Dobierz rozmiar

 
rozmiar EUMS
3724,28,0
37,524,58,0
3825,08,0
38,525,28,0
3925,58,0
4026,08,5
4227,59,0

Rozmiary wg danych producenta. Wartości M (długość wkładki) i S (szerokość wkładki w najszerszym miejscu) zostały faktycznie zmierzone i podane są w centymetrach.

Opis poszczególnych długości

LiteraOpis
Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi
Sszerokość wkładki w jej najszerszym miejscu
  • Forma aktywności zawody
  • Do techniki łyżwowej
  • Waga 1150 g / szt.
  • System wiązań NNN

Napisz swoją recenzję

Buty Rossignol X-IUM WC Skate LVF New Solar

Buty Rossignol X-IUM WC Skate LVF New Solar

Ultra lekkie buty do techniki łyżwowej zaprojektowane z myślą o sportowcach wyczynowych. Doskonałe dla osób o smukłych stopach.

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane