Buty Rossignol X-8 Skate Powiększ

Buty Rossignol X-8 Skate

Buty do techniki łyżwowej do biegania w celach rekreacji i utrzymania dobrej formy dla osób poszukujących dopracowanych butów w przystępnej cenie.

Szczegóły

524,25 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż !

699,00 zł

-25%

Dostępność: do 24 h

Rossignol X-8 Skate to “wysoka półka” wśród butów do rekreacyjnego biegania techniką łyżwową. Stanowią doskonały wybór dla narciarzy, którzy poszukują butów do rekreacji, treningu i startu w amatorskich zawodach. Nowatorski system Thermo Adjastable Fit sprawia, że but dostosowuje się do kształtu stopy pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało.

Precyzyjna konstrukcja okalająca stopę zapewnia dobre wsparcie, odporność na skręcanie i doskonałą kontrolę nad nartami w każdej fazie ruchu. Buty zostały zaopatrzone w zapinane na rzep wysoko nad kostką plastikowe wzmocnienie, umożliwiające dzięki zawiasom swobodny ruch w płaszczyźnie przód-tył. Dzięki temu buty są stabilne, co jest bardzo istotne przy biegu techniką łyżwową.

System szybkiego sznurowania zaczerpnięty z modeli butów, w których ściga się czołówka Pucharu Świata w biegach narciarskich, pozwala na łatwe i skuteczne zaciśnięcie sznurówek bez ściągania rękawiczek. Wodoodporna, wysoka osłona pokrywająca sznurówki chroni stopę przed wilgocią, a asymetryczny zamek zapewnia komfort w okolicy podbicia. Osłona sięga wysoko nad kostkę tworząc “mankiet” zapobiegający dostawaniu się śniegu i chłodu do środka.

Plastikowe wzmocnienie pięty 3-D kontroluje nacisk i zwiększa trwałość butów. Podeszwa zapewnia stabilność i precyzyjne odbicie.

 • Forma aktywności sport i rekreacja
 • Do techniki łyżwowej
 • Waga 1240 g
 • System wiązań NNN
 
rozmiar EUM
4428,5 cm
4529,5 cm
4630 cm

Rozmiary wg danych producenta. Wartość M została faktycznie zmierzona i podana jest w centymetrach [cm].

Opis poszczególnych długości

LiteraOpis
Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi
Ocena 
Patryk
22-09-2013

Dobrze trzymają stopę

Kupiłem te buty na nartorolki. Świetnie zapewniają stabilność. Niemal nie czuję ich na nogach. Nie mogę się doczekać zimy kiedy wyprobuje je na nartach.

  Napisz swoją recenzję !

  Napisz swoją recenzję

  Buty Rossignol X-8 Skate

  Buty Rossignol X-8 Skate

  Buty do techniki łyżwowej do biegania w celach rekreacji i utrzymania dobrej formy dla osób poszukujących dopracowanych butów w przystępnej cenie.

  Napisz swoją recenzję

  Produkty powiązane