Buty Rossignol X-5 FW Powiększ

Buty Rossignol X-5 FW

Komfortowe i ciepłe buty do techniki klasycznej zaprojektowane specjalnie dla kobiet, doskonałe do rekreacji i turystyki na nartach biegowych. Dostępne ostatnie pary w rozmiarze 43 EU.

Szczegóły

124,75 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż !

499,00 zł

-75%

Dostępność: do 24 h

X-5 FW to wszechstronne buty, które zapewniają bardzo dobrą kontrolę nad nartami. Ponieważ zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet, producent dostosował ich kształt w taki sposób, aby lepiej odpowiadały anatomii damskiej stopy. Są węższe i mniej obszerne, dzięki temu lepiej wspierają stopy pań.

Rossignol X-5 FW zostały wyposażone w zapinane na rzep plastikowe wzmocnienie opinające kostkę, umożliwiające dzięki zawiasom swobodny ruch w płaszczyźnie przód-tył. Dzięki temu buty są stabilne i zapewniają dodatkową ochronę stawu skokowego.

Buty X-5 FW są ciepłe i komfortowe. Ich wnętrze zostało wyścielone miłym w dotyku sztucznym futerkiem ze specjalnego, technicznego materiału. Zostały wyposażone w system szybkiego wiązania, który umożliwia łatwe i skuteczne zaciśnięcie sznurówek bez ściągania rękawiczek.
Sznurowanie jest przykryte zapinaną na zamek warstwą wodoodpornego materiału. Podwyższony mankiet utrudnia dostawanie się śniegu i chłodu do wnętrza. Dzięki tym rozwiązaniom buty są ciepłe i komfortowe.

Wzmocniona komora na palce i nylonowa podeszwa środkowa podwyższają trwałość butów i czynią z nich jedne z najbardziej wszechstronnych butów dla kobiet dostępnych na rynku.

 • Forma aktywności turystyka i rekreacja
 • Do techniki klasycznej
 • Waga 1200 g
 • System wiązań NNN
 • Osłona sznurówek tak
 • Ocieplone wnętrze tak
 
rozmiar EUM
3824,5 cm
3925,5 cm
4026 cm
4126,5 cm
4227 cm
4328 cm

Rozmiary wg danych producenta. Wartość M została faktycznie zmierzona i podana jest w centymetrach [cm].

Opis poszczególnych długości

LiteraOpis
Mcałkowita długość wkładki od krawędzi do krawędzi
Ocena 
Joanna Wyspiańska
11-12-2013

Cieplutkie buty dla dziewczyny

Doskonałe buty dla dziewczyny. Są ładne, w jasnych kolorach. W środku jest takie miłe i miękkie futerko.
Na biegówki wybieram się kilka razy w roku i zawsze na ferie. Chodzimy wówczas z rodzinką na dłuższe wycieczki. Zawsze było mi w nich wygodnie i sucho. Gdy kupowałam wahałam się jeszcze nad butami Salomona, ale ostatecznie zdecydowałam się na te Rossignole. Nie żałuję.

  Napisz swoją recenzję !

  Napisz swoją recenzję

  Buty Rossignol X-5 FW

  Buty Rossignol X-5 FW

  Komfortowe i ciepłe buty do techniki klasycznej zaprojektowane specjalnie dla kobiet, doskonałe do rekreacji i turystyki na nartach biegowych. Dostępne ostatnie pary w rozmiarze 43 EU.

  Napisz swoją recenzję

  Produkty powiązane